Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 102 m²

4 900 000 Kč
+ provize RK
Ohrozim

Pronájem, Ostatní, Garáž, 17 m²

2 400 Kč
Na Lukách, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+kk, 34 m²

12 000 Kč
+ energie 3.600,-
1. Máje, Olomouc


Adresa

Náměšť na Hané, okres Olomouc, kraj Olomoucký
Biskupství

Prodej, Dům, Rodinný, 71 m²

Cena
2 750 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:1181 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Stav objektu:k rekonstrukci
K dispozici:ihned
IS:elektřina, plyn, kanalizace, studna

Popis

Náměšť na Hané je městys ležící v oblasti Hané asi 15 km západně od Olomouce. Žije zde cca 2200 obyvatel. Dominantou Náměště je klasicistní zámek ve francouzském stylu. Stavbu oklopuje pravidelný kruhový park, od něhož se do čtyř světových stran rozbíhají aleje. Ta nejkratší míří na sever, ke kapli Nejsvětější Trojice. Příjemné procházky jsou od amfiteátru Terezským údolím do Laškova. V obci je škola, školka, obchody, restaurace, pošta, pivovar, autobusová i vlaková stanice. V místním amfiteátru se konají různé slavnosti a hudební festivaly.

S výhradním zastoupením nabízíme zděný přízemní řadový rodinný dům, se sedlovou střechou. Dům sestává z jedné bytové jednotky o dispozici 3+1 s kompletním sociálním zařízením. Střecha je sedlová, krytina eternitové šablony. Zdivo je smíšené o tl. 65 cm. Vnější omítka břízolitová, vnitřní omítky jsou vápenné hladké. Okna jsou dřevěná kastlová. Podlahy v obytných místnostech 1.NP jsou parkety, v 2.NP je beton + PVC. Podlahy v pokojích jsou parketové a prkenné, kuchyni a na WC je keramická dlažba. Elektroinstalace je světelná i motorová. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění domu je ve dvou místnostech plynovými kamny VAF, ve dvou místnostech jsou elektrická akumulační kamna. Na půdu je vstup po dřevěných schodech. Dům je určen k celkové rekonstrukci.

Vstup do domu je dřevěnými vraty do průjezdu. Na dům navazuje uzavřený dvůr, kde jsou zděné kůlny a garáž. Na dvůr navazuje pěkná zahrada, kde jsou ovocné stromy a keře (jabloně, slivoně, rybízy, maliny, atd.).

Dům je napojen na elektřinu 230/400V, plyn a obecní kanalizaci. Voda je z vlastní studny. Vodovod v ulici je zaveden.

Obytná část domu činí 71 m2, komora 7,5 m2 průjezd domu 16 m2. Pod garáží je k dispozici menší sklípek 10 m2.

Celková plocha pozemků 1181 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)