Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 72 m²

1 090 000 Kč
Holubice

Prodej, Dům, Rodinný, 102 m²

4 900 000 Kč
+ provize RK
Ohrozim

Pronájem, Ostatní, Garáž, 17 m²

2 400 Kč
Na Lukách, Prostějov


Adresa

Bedihošť, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Sv. Václava

Prodej, Dům, Rodinný, 162 m²

Cena
6 490 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:162 m2
Plocha pozemku:320 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:B
Stav objektu:ve výstavbě
IS:elektřina, obecní vodovod + kanalizace

Popis

V obci Bedihošť 4 km od Prostějova nabízíme řadové rodinné domy. Nájezd na dálnici Vyškov – Olomouc je vzdálen 3,5 km. V Bedihošti je kompletní občanská vybavenost, lékař obvodní i dětský, zubní. Základní a mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Výhodou je spojení z Prostějova i po cyklostezce, která vede přes Bedihošť, Čehovice až do Čelčic. Z obce je dále spojení vlakem i autobusem. Nabízený dům se nachází v lokalitě Václavovice, na rohu ulic L. Svobody a Sv. Václava. Domy se nachází mimo hlavní cesty v klidné ulici.

Rodinný dům je o dispozici 4+kk s garáží o celkové podlahové ploše 162 m2. Vstup do domu je navržen přes zádveří s prostorem pro vestavěné skříně. Ze vstupní chodby je přístupný prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, u kuchyňské linky je menší špajz. Z chodby je dále přístupné WC, schody do patra a garáž. V patře domu jsou tři prostorné pokoje, šatna a koupelna s WC. Na garáž navazuje technická místnost se vstupem na zahradu. Šíře pozemku 8,85 m, výměra pozemků cca 320 m2 (bude zpřesněno geometrickým plánem), z toho zastavěná plocha domem 105 m2. Parkování pro osobní automobily je řešeno před domem na nájezdu a v garáži.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je plochá. Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků 300 mm a zateplena kontaktním zateplovacím systémem 150 mm. Překlady cihelné Heluz. Vchodové dveře a okna jsou plastová, barva Granite grey (RAL 7026) s izolačním trojsklem, profil Veka, kování Maco Multi Matic, z obývací části na terasu je HS portal. Garážová vrata sekční na DO. Vytápění je zajištěno primárně tepelným čerpadlem vzduch-vzduch (nástěnné klimatizační jednotky), sekundární zdroj tepla je elektrokotel určený pro podlahové vytápění a ohřev TUV. Zateplení stropů je řešeno foukanou tepelnou izolací, tzv. chytrá pěna, stropy jsou SDK, omítky sádrové s penetrací a výmalbou bez finální vrstvy tak, aby si klient mohl sám dům vymalovat finálním nátěrem dle svých preferencí.

Dům je ve variantě k dokončení dle preferencí klienta, tj. v ceně domu nejsou tyto prvky: podlahová krytina, interiérové dveře a zárubně, obklady a dlažba v koupelně, na WC a v TM, kuchyňská linka, FV panely. Klient si tedy může dokončit podlahy a koupelny se sanitou přesně dle svých představ a požadavků a sladit si barevné a materiálové provedení se svým interiérovým architektem nebo dle svého výběru. V ceně dále není terasa a oplocení zahrady.

Cena zahrnuje: rodinný dům viz. výše, pozemek, projekt domu, vyjmutí ze ZPF, stavební povolení. V ceně je dále realizace nájezdu k domu a napojení domu na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace).

Cena domu včetně pozemku od 6.250.000,- Kč.

Dle fáze výstavby je možný prodej domu i ve variantě hrubé stavby bez příček a výplní otvorů (oken a dveří) za částku 4.590.000,- Kč.

V případě zájmu o dokončení domu rádi poskytneme kontakty na ověřené řemeslníky, se kterými si dům dokončíte dle Vašich představ.

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)