Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

2 650 000 Kč
Jana Zrzavého, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+kk, 48 m²

7 500 Kč
+ energie
Raisova, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Západní

Prodej, Dům, Rodinný, 61 m²

Cena
4 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:61 m2
Plocha pozemku:457 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:dobrý
K dispozici:ihned
IS:veškeré IS

Popis

S výhradním zastoupením Vám nabízíme rodinný dům, situovaný v atraktivní lokalitě u Krasického rybníka v Prostějově, ulice Západní. Dům je řadový vnitřní, o jednom nadzemním podlaží. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Poloha domu je ideální pro vycházky jak ke Krasickému rybníku, tak k biokoridoru Hloučela, případně pro cyklovýlety do Mostkovic a k Plumlovské přehradě. Dostupnost do města výborná. V pěší dostupnosti zastávka městské hromadné dopravy, MŠ, ZŠ, lékaři, obchod, pošta, hřiště, hospoda.

Dům má dispozici 2+kk. Za domem je menší uzavřený dvůr, který vytváří příjemné atrium s naprostým soukromím. Ze dvora jsou vstupy do dvorních přístavků a do garáže, která je průchozí na zahradu. Vstup do domu je z ulice Západní, vjezd na zahradu je bránou od ulice Na Brachlavě. Dům je zděný s kamennými základy z roku 1945. Stropy jsou trámové podbíjené. Střecha je sedlová, krytina eternitové šablony. Poslední rekonstrukce domu proběhla v roce 2012: rekonstrukce koupelny, WC, částečná výměna elektroinstalace, dílčí úpravy interiéru domu. Okna jsou plastová. Vytápění je ústřední plynové, ohřev vody je zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem. Podlahy: v ložnici původní dřevěné parkety, v obývací části je podlaha plovoucí laminátová, v kuchyni, chodbě, koupelně a na WC je keramická dlažba.

Zahrada náležející k domu je o šíři cca 15,5 m a je v zastavitelném území. Zahrada je zatravněna a osázena okrasnými a ovocnými dřevinami. Zahrada poskytuje klidné posezení.

Dům je připojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, plynovod a elektřinu. Na dvoře domu se nachází vlastní studna.

Celková plocha pozemků: 457 m2, zastavěná plocha 106 m2, užitná plocha obytné části domu 61 m2.

PENB zatím není zpracován, z toho důvodu uvádíme třídu G.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)