Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 72 m²

1 090 000 Kč
Holubice

Prodej, Dům, Rodinný, 102 m²

4 900 000 Kč
+ provize RK
Ohrozim

Notice: Undefined index: 8.jpg in /home/www/cmreality.cz/www/cmreality.cz/modules/Estate/action.detail.php on line 81


Adresa

okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Rekreační objekt, Chata, Tiny House, 24 m²

Cena
650 000 Kč
Typ Budovy:Dřevěná
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:24 m2
Stav objektu:nový

Popis

Nabízíme prodej novostavby Tiny House. Tiny House je díky své konstrukci vhodný k celoročnímu bydlení nebo rekreaci. Tiny House má na délku 8 metrů, šířka je 3 metry a výška 2.7 metru.

Dům je postaven na ocelovém podvozku ( dvě nápravy ). Na podvozku je 8 stavitelných noh pro vyrovnání v terénu a podvozek je ošetřen antikorozním nátěrem. Konstrukce domu je z KVH hranolů ( 60x100 mm).

Dům je kompletně izolován minerální vatou. Na venkovní obklad byly použity modřínové palubky o tloušťce 20 mm v kvalitě A, ošetřené nátěrem Remmers.

Interiér je obložen smrkovým obkladem také v kvalitě A. Okna a francouzské dveře jsou zakázkově vyrobené a mají antracitovou barvu. Střecha je z falcovaného plechu. V interiéru je nová podlaha a elektroinstalace, která je připravena na ovládání pomocí mobilní aplikace.

Na přání je možné dokončit napojení kuchyně, odpadů a dodělat nábytek na míru. Po domluvě je možné zajistit dopravu domu kdekoliv po celé ČR a SK.

Kontaktujte

Ing. Jakub Adamec
  • realitní makléř
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)