Adresa

Hruška, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 70 m²

Cena
2 390 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:462 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
K dispozici:dle dohody

Popis

Obec Hruška leží v jižní části Olomouckého kraje severovýchodně od Němčic nad Hanou v nadmořské výšce 220m, v blízkosti protéká řeka Haná a obcí prochází cyklotrasa od Němčic nad Hanou, je členem mikroregionu "Němčicko". V současné době má Hruška cca 260 obyvatel. V obci je Obecní úřad, knihovna, jsou zde potraviny a pohostinství. V obci je fotbalové hřiště a dětské hřiště.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s kompletním sociálním zařízením, garáží a chlévy. Obytná část domu a chlévy jsou z pálených cihel, garáž je z nepálených cihel. Dům prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukcí: nové odpady, elektroinstalace, SDK stropy, rekonstrukce koupelny s WC a další dílčí rekonstrukce v interiéru domu. Okna a vchodové dveře jsou plastové z r. 2015, na dvůr jsou dveře původní dřevěné. Ohřev vody zajišťuje el. bojler, vytápění domu zajišťují 2x krbová kamna. Dům je napojen na elektřinu 230/400V, obecní vodovod, odpad sveden do jímky. Na domě je plynová přípojka.

Za domem se nachází zatravněný dvůr. Vpravo od obytné části domu je velká garáž, vlevo od domu jsou chlévy.

Celková výměra pozemků: 462 m2 (zastavěná plocha 270 m2 + 192 m2 dvůr)

Užitná plocha obytné části: 70 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)