Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 58 m²

2 290 000 Kč
Sídliště Sport, Kostelec na Hané

Prodej, Dům, Rodinný, 61 m²

4 990 000 Kč
Západní, Prostějov

Prodej, Byt, 3+1, 70 m²

2 990 000 Kč
B. Šmerala , Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Krapkova

Prodej, Komerční objekt, Jiný, 121 m²

Cena
3 590 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:121 m2
Plocha pozemku:64 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:3
Energetický štítek:G
Stav objektu:dobrý
K dispozici:dle dohody
IS:veškeré IS

Popis

Nemovitost se nachází na rohu ulic Fanderlíkova a Krapkova. Jedná se o zavedenou fungující hospodu. Stávající provozovatel hospody je v nájmu a je zde možnost při koupi v pokračování nájemního vztahu.

Exkluzivně nabízíme prodej nebytového prostoru v přízemí cihlového bytového domu. Jedná se o prostor využívaný jako hospoda. Prostor se skládá z hlavní místnosti s barem a salonku, WC ženy/muži + personál, menší kuchyně, kanceláře a malého skladu. K prostoru náleží vlastní prostorný sklep a vlastní pozemek vedle domu, využívaný jako zahrádka.

Celková výměra nebytového prostoru činí 121 m2 + sklep + zahrádka 64 m2, která náleží výlučně k danému prostoru a je na ni vstup z hodpody. Nebytový prostor má vstup jak z ulice, tak z chodby bytového domu. Rozměr pozemku zahrádky náležejícího k prostoru je cca 12 x 5,5 m. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, podlaha v hospodské části, herně a kanceláři je PVC, za barem, v kuchyňce a na WC je keramická dlažba. Okna jsou plastová, vstupní dveře z ulice i na zahrádku jsou hliníkové.

Nebytový prostor je možné přestavět i na bytové jednotky. Zahrádku je pak možné při využití prostoru na byty využít pro parkování. Případně je možné využití i jako kanceláře, sídlo firmy, prodejna, apod.

V roce 2019 v bytovém domě proběhla rekonstrukce odpadů, rozvodů vody, rozvody elektřiny. Za domem je uzavřený společný dvůr. Nyní se plánuje zateplení bytového domu.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)