Adresa

Drahany, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 90 m²

Cena
3 490 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:332 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:dobrá
Stav objektu:po rekonstrukci
K dispozici:dohodou

Popis

Městys Drahany leží v západní části prostějovského regionu v olomouckém kraji, na hlavním hřebeni Drahanské vrchoviny v průměrné nadmořské výšce 625 metrů. Drahany jsou nejvýše položenou obcí východní části Drahanské vrchoviny. Městys leží na silnici III. třídy č. 377 vedoucí z Plumlova do Lipovce. Od okresního města je vzdálen 20 km. V obci provozuje služby pošta, lékař, obecní úřad, mateřská a základní škola.

Rodinný dům je situován v centrální části obce, dům je situován jako řadový koncový. Přístup je zajištěn přímo z obecního pozemku, ze kterého je možný přístup i na zahradu. Parkování možné před domem na vlastním pozemku nebo na zahradě či ve vlastní garáži.

Dispozice domu je 3+1. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2021. Dům byl zateplen, osazena nová okna, odizolován proti zemní vlhkosti. Byly provedeny nové podlahy a změněna dispozice domu. Nové jsou přípojky inženýrských sítí, nové rozvody elektroinstalace, rozvody vody a odpady v domě. Dále jsou nové omítky, stropy jsou snížené SDK. Vytápění je elektrické podlahové, v jedné ložnici je el. přímotop. Za domem je zahrádka, v její zadní části je prostorná plechová garáž, která je zateplena minerální vatou a stěny i strop jsou obedněny OSB deskami.

Pozemek 332 m2, z toho zastavěná plocha domem 115 m2, užitná plocha cca 90 m2.

PENB zatím nedodán, proto uvádíme třídu G.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)