Novinky

Prodej, Komerční objekt, Jiný, 121 m²

3 590 000 Kč
Krapkova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 82 m²

3 190 000 Kč
Vranovice, Vranovice - Kelčice

Prodej, Byt, 3+1, 69 m²

3 290 000 Kč
Bohumíra Šmerala, Prostějov


Adresa

Ohrozim, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 151 m²

Cena
8 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:151 m2
Plocha pozemku:2956 m2
Energetický štítek:G
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned
IS:elektřina 240/400 V
Sklep:Ano

Popis

Nemovité věci se nachází v lokalitě u Plumlovské přehrady v rekreační chatové oblasti Čubernice. Pláž u Lázničků vzdálena cca 600m, Hotel Plumlov vzdálen cca 700m.

S výhradním zastoupením nabízíme nadstandardní zděný rodinný dům / chatu, kolaudováno v roce 2006. Objekt sestává ze dvou samostatných bytových jednotek, a to hlavní o dispozici 2+kk, kde dominantou je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 60 m2, menší koupelna s WC u obývacího pokoje 5 m2, chodba s výhledem do atria o výměře 25 m2 s vestavnými skříněmi a posezením propojuje obývací část a ložnici 16 m2. U ložnice se nachází druhá koupelna společná s WC o výměře 8 m2. Druhá bytová jednotka sestává z prostorné obytné místnosti 30 m2, chodby 3,5 m2 a vlastní koupelny s WC 4 m2. Každá z jednotek má samostatný vstup. Mezi vstupy do obou jednotek je zastřešené parkovací stání pro dva vozy. Každá z bytových jednotek má vlastní evidenční číslo. Objekt je umístěn na velkém oploceném pozemku, s nádhernými výhledy na Velký Kosíř a Jeseníky. Pozemek poskytuje naprosté soukromí, plot je plný dřevěný, po obvodu osázen okrasnými dřevinami a rostlinami. U prostorného atria je zastřešená letní kuchyně a vstup do prostorného vinného sklepa 30 m2. Za domem je uzavřená letní kuchyně, sestávající z menšího pokoje a kuchyně. Vedle letní kuchyně je dílna. Na pozemku jsou dále dřevěné přístavky pro zahradní nářadí, stroje, apod. Zahrada je zatravněna, část za domem je osázena ovocnými stromy (švestky, hrušně, ryngle).

Hlavní budova je zděná, okna jsou dřevěná s izolačním zabarveným trojsklem, které zabraňuje přehřívání domu. Podlahy v pokojích jsou dřevěné, v ostatních místnostech keramická dlažba. Vytápění je elektrickými panely, k dispozici jsou i komíny pro krbová kamna. Ohřev TUV zajišťují el. bojlery. Střecha je zhotovena zakázkovou výrobou ze štípané břidlice. Tato nadstandardní přírodní krytina zaručuje dlouhou životnost a minimální údržbu. Dům je napojen na elektřinu 230/400 V, voda je z vlastní studny. Odpad je sveden do jímky, ze které je přípojný bod pro vývoz přímo na hranici pozemku z venkovní strany.

Nemovitosti jsou vhodné pro dvougenerační bydlení, případně menší byt může sloužit pro hosty či děti a vnoučata, když přijedou na návštěvu. Objekt byl užíván k trvalému bydlení.

Vjezd na pozemek je dvěma bránami, hlavní ze severu a vedlejší bránou na konci zahrady z východní strany.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)