Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 126 m²

4 299 000 Kč
Ruská, Čelechovice na Hané

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 150 000 Kč
Okružní, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 238 m²

6 200 000 Kč
Prostějovská, Bedihošť


Adresa

Paskov, okres Frýdek-Místek, kraj Moravskoslezský
Mitrovická

Prodej, Dům, Rodinný, Prodej novostavby 3+1 v obci Paskov, 58 m²

Cena
3 690 000 Kč
Typ Budovy:Dřevěná
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:58 m2
Plocha pozemku:470 m2
Podlaží umístění:přízemí
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:před dokončením
IS:voda, elektřina

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej dřevostavby rodinného domu na ulici Mitrovická v obci Paskov. Novostavba je umístěna v klidné části obce Paskov, která nabízí veškerou občanskou vybavenost. Výhodou je blízkost nájezdu na dálnici do Ostravy.

Novostavba rodinného domu o dispozici 3+1 je ve fázi před dokončením a nabízí užitnou plochu 58 m2. Dům je situován v zadní části pozemku o rozloze 470 m2 a nabízí tak majitelům nerušené soukromí. Půdorysně je dům situován vstupem a vjezdem na východ. Na jižní stranu je u domu navržena vnější terasa z palubek přístupná balkonovými dveřmi z obývacího pokoje.

Založení domu je provedeno na betonových základových pasech s hloubkou spodního líce betonového pasu na úrovni 90 cm pod upraveným terénem. Nosnou konstrukci obvodových stěn dřevostavby tvoří rámová konstrukce z KVH fošen. Stěny jsou zatepleny 15 cm polystyrenu a celková tloušťka stěn je 32 cm. Střecha je valbová. Střešní krytinu tvoří černé tašky KM Beta. Půdní prostor je zateplen minerální vatou.

Vytápění domu je řešeno podlahovým topením s napojením na elektrokotel. Sekundárním zdrojem tepla budou krbová kamna. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. V domě jsou dokončené elektroinstalace, instalatérské práce a připojení elektrokotle s bojlerem není dokončeno. Majitelé mají k dispozici velmi zdařilé vizualizace provedení koupelny a nabízí odprodej materiálu k dokončení stavby.

Dispozice domu nabízí tři neprůchozí pokoje, technickou místnost, koupelnu a samostatné WC. Dům je připojen vodovodní přípojkou na hlavní vodovodní řád. Pro odvod splaškových vod je před domem na východní straně navržena bezodtoková vybírací jímka o užitném objemu 9 m3, pro odvod dešťových vod je na jižní straně domu navržena vsakovací jímka o užitném objemu 8 m3. Je vydáno povolení na ČOV.

V rámci naší kanceláře Vám pomůžeme s financováním nemovitosti. Budu se na Vás těšit na prohlídce této nemovitosti.

Kontaktujte

Ing. Jakub Adamec
  • realitní makléř
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)