Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 126 m²

4 299 000 Kč
Ruská, Čelechovice na Hané

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 150 000 Kč
Okružní, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 238 m²

6 200 000 Kč
Prostějovská, Bedihošť


Adresa

Ohrozim, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 173 m² AKCE

Cena
7 390 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:173 m2
Plocha pozemku:497 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Stav objektu:novostavba
IS:veškeré IS

Popis

V obci Ohrozim 5 km od Prostějova nabízíme prostorný rodinný dům. V Ohrozimi je obchod, obecní úřad, knihovna, mateřská škola, kulturní dům, dětské hřiště a kostel. Dům se nachází u konce slepé uličky za mateřskou školou, za domem jsou pouze dva sousedé, což zajišťuje naprostý klid a soukromí.

Rodinný dům je o dispozici 4+kk s garáží a úložným prostorem na půdě. Vstup do domu je navržen přes zádveří s prostorem pro vestavěné skříně a věšákovou stěnu 7,6 m2. Na zádveří navazuje chodba, ze které jsou samostatné vstupy do nadstandardního obývacího pokoje s kuchyňským koutem 67 m2, ložnic (15, 15 a 14 m2), do koupelny s WC 7 m2 a do technické místnosti s WC 5 m2. U hlavní ložnice je situována šatna 5 m2. Z obývacího pokoje je pohodlný vstup na hlavní terasu přes velký HS portal, ze dvou ložnic situovaných do zahrady je vstup na terasu balkonovými dveřmi. Garáž má 26 m2.

Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků Porotherm 30 a zateplena kontaktním zateplovacím systémem, fasáda je točená silikonová. Vchodové dveře a okna jsou plastová, barva antracitová s izolačním trojsklem, profil Veka, kování Maco Multi Matic, v obývacím pokoji HS portal. Garážová vrata elektrická, v garáži je vývod elektřiny 400 V pro případné dobíjení elektromobilu. Nad celým domem je v půdní části velký úložný prostor 2,5 x 18m. Vytápění domu je navrženo podlahové s elektrokotlem. Dešťová voda je zachytávána do 4 m3 retenční nádrže s přepadem do dešťové kanalizace.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková i dešťová kanalizace). Dům má plynovou přípojku a zaveden plyn do technické místnosti pro případ, že by klient chtěl do budoucna realizovat plynové vytápění domu.

Přesto, že se jedná o řadový dům, jeho velikou výhodou je garantovaný příjezd na zahradu ze zadní strany velkou bránou.

Dům bude dokončen a předán s těmito prvky: zateplení stropů foukanou tepelnou izolací, tzv. chytrá pěna, stropy z SDK, omítky jsou sádrové, budou napenetrovány a vymalovány bez finální vrstvy tak, aby si klient mohl sám dům vymalovat finálním nátěrem dle svých preferencí. V ceně je podlahové teplovodní vytápění s elektrokotlem, ohřev vody el. bojlerem. V ceně je kompletní provedení elektroinstalace, vč. osazení vypínačů a zásuvek. V ceně domu jsou dále garážová vrata, venkovní dlažba na terase, oplocení pozemku a 3 m zadní brána pro vjezd na zahradu.

V ceně domu nejsou tyto prvky: podlahová krytina, interiérové dveře a zárubně, obklady a dlažba v koupelně a v TM. Klient si tedy může dokončit podlahy a koupelny se sanitou přesně dle svých představ a požadavků a sladit si barevné a materiálové provedení se svým interiérovým architektem nebo dle svého výběru a preferencí.

Výměra pozemku 497 m2. Zastavěná plocha domu 216 m2, užitná plocha domu 173 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)