Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

2 650 000 Kč
Jana Zrzavého, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+kk, 48 m²

7 500 Kč
+ energie
Raisova, Prostějov


Adresa

Vranovice - Kelčice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Vranovice

Prodej, Dům, Rodinný, 82 m²

Cena
3 190 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:82 m2
Plocha pozemku:202 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned
IS:veškeré IS

Popis

Obec Vranovice-Kelčice, místní část Vranovice. Jedná se o obec ležící u dálnice Olomouc – Brno, s obousměrným dálničním exitem přímo v obci. Vzdálenost do Prostějova cca 9 km, do Vyškova cca 15 km. V obci je rozšířená infrastruktura: obchod, restaurace, pension, pošta, autobusová doprava, MŠ, ZŠ, další složky jsou v sousední střediskové obci Brodek u Prostějova, případně v Prostějově. Předmětná nemovitost se nachází v části obce Vranovice. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy.

Nemovitost je situovaná v západní části obce a stojí samostatně. Dům je určen k rodinnému bydlení a má dvě nadzemní podlaží. V ložnicích v patře jsou snížené stropy. Vedle domu jsou dílny a komory, nad nimiž je v patře prostorná otevřená dílna.

Dům je o dispozici 3+1 a je samostatně stojící. Dům prošel rekonstrukcí: nová krytina nad obytnou částí domu z trapézového plechu. V domě je nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpady, nové rozvody ústředního topení vč. radiátorů a elektrokotle. Pro ohřev teplé vody slouží el. bojler. Byla vyměněna původní okna za nová plastová s izolačním trojsklem, vstupní dveře jsou plastové. Podlaha v kuchyni, chodbě, komoře a v koupelně s WC je nová z keramické dlažby, v pokojích je podlaha plovoucí. Dům je zateplen. Po rekonstrukci je i koupelna, kde je prostorný sprchový kout s masážním sprchovým panelem, dále je v koupelně WC, přípojky pro pračku a umyvadlo se skříňkou a zrcadlem.

Do domu se vstupuje vchodovými dveřmi z uliční strany. V I. NP se nachází předsíň 2,6 m2, koupelna s WC 5,2 m2, spíž 1,3 m2, kuchyně 10 m2 a pokoj 23 m2. Ve II. NP se nachází dva pokoje, každý cca 20 m2.

V přízemí ze z koupelny vstup do technické místnosti, ze které je vstup do vedlejší technické části domu s dílnami. Vstup je i přímo z ulice plechovými vraty. Na dům navazuje menší zahrádka.

Dům je připojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, plynovod a elektřinu 230/400V.

PENB zatím nedodán, proto uvádíme třídu G.

Zastavěná plocha obytné části domu činí: 68 m2

Užitná plocha obytné části domu činí: 82 m2

Celková plocha pozemků: 202 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)