Novinky

Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

2 650 000 Kč
Jana Zrzavého, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+kk, 48 m²

7 500 Kč
+ energie
Raisova, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Na Brachlavě

Prodej, Dům, Rodinný, 108 m²

Cena
2 490 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:108 m2
Plocha pozemku:156 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:dobrý
K dispozici:ihned

Popis

S výhradním zastoupením Vám nabízíme rodinný dům, situovaný v klidné lokalitě Prostějova – Krasicích. Dům je řadový rohový, o jednom nadzemním podlaží. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Poloha domu je ideální pro vycházky jak k nedalekému Krasickému rybníku, tak k biokoridoru Hloučela, případně pro cyklovýlety do Mostkovic a k Plumlovské přehradě. Dostupnost do města výborná. V pěší dostupnosti zastávka městské hromadné dopravy, MŠ, ZŠ, lékaři, obchod, pošta, hřiště, hospoda.

Dům má dispozici 2+1. Jeho součástí je dvorek s možností posezení a zastřešené parkování. Dům je postaven ze smíšeného zdiva. Stropy jsou trámové podbíjené. Střecha je sedlová, krytina pálená taška. Okna jsou původní, dřevěná kastlová. V roce 2022 bylo provedeno nové odkanalizování z dvorní části domu. Nové napojení na kanalizaci je i z koupelny s WC. Vytápění je lokální plynové VAF a ohřev vody je zajištěn plynovou karmou. Podlahy obytných místností jsou tvořeny dřevěnou podlahou, v ostatních místnostech je beton, dlažba a PVC. Koupelna je společná s WC, vybavení koupelny: vana, umyvadlo, WC a vývody pro pračku.

Dům je tvořen hlavní chodbou, dvěma pokoji (jeden pokoj je průchozí), kuchyní a koupelnou s WC. Vstup na dvůr je z hlavní chodby nebo chodby u kuchyně. Vjezd na pozemek je dále i plechovými garážovými vraty pod zděný přístřešek.

Za domem je menší dvorek s možností posezení. Orientace dvorku je na jižní stranu a poskytuje zde příjemné slunné a klidné posezení.

Dům je připojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, plynovod a elektřinu.

Zastavěná plocha obytné části domu činí: 108 m2.

Zastavěná plocha přístřešku pro parkování činí: 18 m2.

Celková plocha pozemků: 156 m2

PENB = G

Kontaktujte

Vladimír Sluka
  • realitní makléř
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)