Adresa

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí, kraj Pardubický
Barcalova

Prodej, Dům, Rodinný, REZERVOVÁNO, 112 m²

Cena
3 290 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:112 m2
Plocha pozemku:137 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:dobrý
K dispozici:ihned
IS:veškeré

Popis

Ústí nad Orlicí je město na východě Čech v podhůří Orlických hor na soutoku Tiché Orlice a Třebovky, asi 10 km severoseverozápadně od České Třebové. Průměrná nadmořská výška se pohybuje kolem 340 m n. m. Žije zde přibližně 14 tisíc obyvatel. Leží ve stejnojmenném okresu a je pátým největším městem Pardubického kraje.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola, veškeré služby, obchody, supermarkety, nemocnice. Nachází se zde také nejrůznější sportoviště, například krytý plavecký bazén, skatepark, aquapark, fotbalový stadion, tenisové kurty, a hustá síť cyklostezek, cyklotras a turistických cest.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji rodinný dům situovaný v centru města na ulici Barcalova. Dům sestává ze dvou bytových jednotek a garáže. Jedná se o historický dům, který v průběhu životnosti procházel dílčími rekonstrukcemi a modernizacemi. Dům odděluje od ulice zeď, za kterou se nachází malý dvorek. Z dvorku je vstup do domu, vjezd do garáže a vstup do dílny (komory). Dispozice domu viz. 3D prohlídka.

V I. NP se nachází byt o dispozici 1+kk s kompletním sociálním zařízením. Koupelna je společná s WC. V přízemí se dále nachází komora pod schody, prostornější chodba a v mezipatře je další komora, kde je umístěná pračka.

Ve II. NP je byt o dispozici 3+1 s kompletním sociálním zařízením. Po vstupu z podesty je kuchyně, ze které je vstup do koupelny a do obývacího pokoje. Na obývací pokoj navazují postupně obě ložnice (pokoje jsou průchozí).

Vytápění domu zajišťují lokální plynová topidla WAF, ohřev vody plynová karma. Dům je zděný, kámen / cihly, střecha je šikmá s plechovou krytinou.

Parkování je možné v garáži.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě.

Plocha pozemků celkem 137 m2, z toho zastavěná plocha 96 m2. Užitná plocha obytné části domu činí 112 m2, garáž 18 m2 a dílna 11 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)