Novinky

Prodej, Byt, 3+kk, 92 m²

3 590 000 Kč
Trávnická, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 170 m²

3 790 000 Kč
Běliska, Plumlov

Prodej, Ostatní, Garáž, 21 m²

180 000 Kč
V loučkách, Prostějov


Adresa

Výšovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, výstavba zahájena, 89 m² AKCE

Cena
3 750 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:89 m2
Plocha pozemku:710 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Novostavba
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů ve třech etapách v obci Výšovice 7 km od centra Prostějova. Obec Výšovice se nachází 7km jižně od centra Prostějova a asi 1,5 km od dálnice Vyškov - Olomouc.

Rodinné domy jsou navrženy v základní variantě jako zděné jednopodlažní o dispozici 4+kk, nepodsklepené se sedlovou střechou. Každý dům má zajištěn samostatný příjezd s možností parkovacího stání nebo garáže dle přání klienta (není zahrnuto v ceně).

Vstup do domu je navržen přes zádveří do chodby. Z chodby je přístup k pokojům a hygienickému zázemí jedním směrem dispozice a do obytného prostoru směrem druhým. Součástí chodby je kout pro umístění technologického zázemí domu. V obytném prostoru je navržen kuchyňský kout se spíží. Dominantou obytného prostoru jsou prosklené plochy v obytném prostoru. V pokojích jsou okna umístěna téměř přes celou obvodovou stěnu, což je velmi příznivé vzhledem k množství denního světla. Převážná část objektu bude omítnuta fasádní omítkou v bílé barvě.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je šikmá sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí a bude zastřešena plechovou krytinou. Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků HELUZ Family 50 založena na betonových základových pasech systému STAVOMODUL. Strop je tvořen sádrokartonovým podhledem. Překlady jsou keramické systému HELUZ. Příčky jsou navrženy ze systému HELUZ. Přilehlé plochy stavby tvoří dva zpevněné pásy pro příjezd a nášlapy pro příchod do domu.

Technologické řešení:

Rodinný dům je navržen v nízkoenergetickém standardu. Vytápění objektu je řešeno systémem elektrického podlahového vytápění ve všech místnostech. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem. V koupelně je otopná soustava doplněna o otopný žebřík.

Cena nízkoenergetického domu včetně pozemku zahrnuje také vypracování projektové dokumentace, DPH, IČD, vyjmutí ZPF, geometrické zaměření. Neplatíte daň z nabytí nemovitých věcí 4 % finančnímu úřadu za dům (pouze za pozemek).

V kupní ceně není zahrnuto: dodávka a montáž kuchyňské linky, vestavných spotřebičů a nábytku, poplatky spojené s připojením a osazením měřících zařízení dle dodavatelů energií (elektroměr, vodoměr), vnější úpravy, zpevněné plochy, oplocení.

Standard:

• fasáda domu - štuková omítka, bílá

• plastová okna a dveře - Rehau Geneo, izolační trojsklo

• klempířské prvky - pozinkovaný plech

• zpevněné plochy - zámková dlažba Presbeton Holland II

• podlahy - PVC Gerfloor řady Primetex (dekor dle investora)

• keramické obklady v koupelně a WC - Musis - SPRING - BLu, Rosa, Arancio, Verde, Bianco

• keramické obklady v koupelně a WC - Musis - BAMBU - Grigio, Beige, Cacao, Nero

• keramické dlažby - Musis - BASICS - Radio, Mercurio, Lutezio

• sanitární keramika - Idol

• vnitřní výmalby - bílé

• vnitřní dveře - folie, obložkové zárubně (dekor dle investora)

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři nebo na

WWW.DOMYVYSOVICE.CZ

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)