Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 173 m²

6 990 000 Kč
Výšovice

Prodej, Byt, 3+1, 80 m²

2 490 000 Kč
Tylova, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 65 m²

9 000 Kč
+ energie
Šárka, Prostějov


Adresa

Doloplazy, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Poličky

Prodej, Dům, Rodinný, 71 m²

Cena
499 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:71 m2
Plocha pozemku:127 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:obchod, školka, lékař, hospoda, obecní úřad
Stav objektu:k rekonstrukci
K dispozici:Ihned
IS:obecní vodovod, elektřina, žumpa

Popis

Místopis:

Obec Doloplazy se nachází v okrese Prostějov je situována od města Prostějov 13 km jižně, 14 km severozápadně od Vyškova a 17 km severozápadně od Kroměříže. Místní část Poličky, kde se nachází oceňované nemovité věci je navazující část obce Doloplazy, situovaná za železniční tratí. Občanská vybavenost: obchod, školka, lékař, lékárna, hospoda, knihovna, obecní úřad.

Popis objektu:

Rodinný dům je situován v centrální zastavěné místní části Poličky. Dům je zasazen do svahu, vstup do domu je z přední části z uličky, s možností parkování před domem. Vjezd do garáže, která je na vyvýšeném svahu je ze zadní uličky. Podlaha garáže navazuje na strop obytné části domu.

Jedná se o zděný řadový koncový rodinný dům se sedlovou střechou. Dům je o dispozici 2+1 s koupelnou, a samostatným WC. Původní stáří domu je cca 80 roků, v posledních letech proběhla pouze rekonstrukce koupelny. Dům je postaven na základových pasech, zdivo je smíšené. Střecha je sedlová, střešní krytina taška pálená, stropy jsou trámové podbíjené. Zdivo je smíšené o tl. 65 cm, vnější omítka břízolitová, sokl s keramickým obkladem, vnitřní omítky vápenné hladké. Podlahy v obytných místnostech jsou betonové, kuchyni je podlaha betonová s PVC a koupelně a na WC je keramická dlažba. Rozvody elektroinstalace jsou původní hliníkové. Vybavení kuchyně - kuchyňská linka, elektrický sporák. Vybavení koupelny – vana a umyvadlo. Ohřev teplé vody zajištěn elektrickým bojlerem, vytápění domu je krbovými kamny na tuhá paliva situovanými v ložnici, v koupelně elektrický přenosný přímotop v pokojích lokální elektrická topidla. V domě je částečně nová elektroinstalace. Okna jsou původní dřevěná kastlová. Technický stav domu je zhoršený, se zanedbanou údržbou. V obvodovém zdivu i vnitřních příčkách jsou viditelné trhliny. Za krbovými kamny je částečně zavlhlé zdivo. Garáž na vyvýšeném břehu je zděná s plechovou střechou. U domu je malý dvorek cca 27 m2.

Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, odpad sveden do žumpy. Možnost napojení na plyn i splaškovou kanalizaci.

Vstup do domu je z boční uličky do vstupní chodby, ze které jsou vstupy vpravo do dílny a dřevárky, rovně na dvorek a vlevo chodba vede do bytné části. Z chodby (7,2 m2) je vstup na samostatné WC (1,3 m2) a dále do kuchyně (6,6 m2), z kuchyně jsou vstupy do koupelny (5,2 m2) a menšího průchozího pokoje (10,6 m2), za nímž je situována ložnice (13,8 m2).

Zastavěná plocha domu: 100 m2

Vnitřní rozměry garáže: 26,6 m2

Celková plocha pozemků: 127 m2

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)