Novinky

Prodej, Pozemek, Pro bydlení, 1028 m²

950 000 Kč
Kostelec na Hané

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

1 350 Kč
cena za m2 + provize RK
Čechy pod Kosířem

Prodej, Dům, Rodinný, 152 m²

1 790 000 Kč
Jednov, Suchdol


Adresa

Mořice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 150 m²

Cena
1 799 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:1924 m2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
K dispozici:ihned
Sklep:Ano

Popis

Obec Mořice se nachází v jižní části Olomouckého kraje přímo u nájezdu na dálnici D1 směr Brno – Přerov. Obec se nachází 15 km východně od Vyškova a 13 km západně od Kroměříže. V obci je kompletní občanská vybavenost – škola, školka, obchod, hospoda, fotbalové hřiště, lékař a pošta. Nabízená nemovitost se nachází v centru obce.

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1. Dům je řadový koncový. V přízemí se nachází tři samostatné pokoje, koupelna, kuchyně, WC, chodba, komora. Dům je částečně podsklepen, sklep je pěkný prostorný a suchý. Po schodišti je vstup na půdu, kde jsou tři místnosti s možností vestavby obytného podkroví. Cca před dvaceti lety byla na domě do dvorní části vyměněna z větší části nová hliníková střešní krytina a provedena nová fasáda z uliční i dvorní části. Interiér domu je v původním stavu, vytápění kamny na tuhá paliva, koupelna je po částečné rekonstrukci. Obvodové zdivo je suché, přes zimu dům již nebyl užíván a středová vnitřní příčka, která v době užívání domu byla zcela suchá, nyní je viditelná vzlínající vlhkost. Vjezd na dvůr je možný i nákladním vozidlem bránou situovanou vedle domu. Za domem je velký vydlážděný dvůr 20 x 27m. Na konci dvora se nachází dvě velké garáže a dílna. Na tomto hospodářském stavení je zcela nový krov a střecha. Nemovitost vhodná k bydlení, ale zejména k podnikatelským účelům. Voda z vlastní studny, odpad sveden do žumpy. Před domem v zeleném pásu jsou veškeré inženýrské sítě s možností napojení.

Plocha pozemků celkem 1924 m2, z toho zahrada (vedeno jako ostatní plocha, manipulační plocha) 689 m2 a 1235 činí zastavěná plocha a nádvoří, z toho 271 m2 zastavěno rodinným domem a 280 m2 zastavěno garážemi a dílnou.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)