Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Anenská

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 50 m²

Cena
180 Kč
Kč/m2/měsíc + DPH + energie
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:50 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý
K dispozici:Ihned
IS:Veškeré dostupné

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.

Jedná se o dlouhodobý pronájem nebytových prostor v obchodní pasáži Anděl. Jedná se o poslední volné prostory. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: lékárna, trafika, pekárna a štrůdlárna, prodejna bytových doplňků, prodej balených hotových jídel, kadeřnictví, železářství a hobby market, laser arena a Šmoulíkov, připravuje se otevření masny a butiku. Vstup do nabízených prostor je z vnitřního atria. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Nabízíme poslední dvě prodejní jednotky o výměrách 50 m2 a 90 m2. Stavebně technický stav velmi dobrý. Cena nájmu: 180,- Kč/m2/měsíc + DPH + energie. Vratná jistota dvojnásobek měsíčního nájmu, provize RK = výše měsíčního nájmu. K užívání dle dohody.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství
  • hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)