Novinky

Prodej, Byt, 3+1, 73 m²

2 790 000 Kč
Václava Špály, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 250 m²

4 250 000 Kč
Dětkovice

Prodej, Dům, Rodinný, 100 m²

2 290 000 Kč
+ provize RK
Dělnická, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Brněnská

Prodej, Komerční objekt, Jiný, 540 m²

Cena
11 900 000 Kč
včetně provize
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:540 m2
Plocha pozemku:565 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné
Sklep:Ano

Popis

Nemovitost se nachází u křižovatky ulic Brněnská a Krokova v centru města u městského okruhu. U domu je velké obecní parkoviště.

Nemovitost má dvě nadzemní podlaží, podzemní podlaží a půdní prostor. Budova je dobře udržovaná s průběžnými rekonstrukcemi. II. NP v uliční části s byty bylo přistavěno v roce 2006. V přízemí v uliční části se nachází dva nebytové prostory, které aktuálně slouží jako kancelář sázkové kanceláře (výměra 95 m2) a prodejna pečiva (výměra 60 m2). V prvním patře v uliční části jsou tři byty, každý o dispozici 2+1 (výměry bytů 82 m2, 62 m2 a 59 m2). Byty jsou pronajaty. Každý byt má vlastní ústřední vytápění s kombinovaným plynovým kotlem, laminátové plovoucí podlahy v pokojích, v chodbě, koupelně a kuchyni je dlažba. Každý byt je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem.

Ve dvorním traktu je prodejna masa (výměra 68 m2) a ve výstavbě je komerční prostor (výměra 80 m2) a byt o dispozici 2+kk (výměra 37 m2). Dále je ve dvorním traktu půda o výměře 90 m2, kterou lze při přestavbě využít jako další nebytový nebo bytový prostor. Z dvorního traktu je také přístupný sklep.

Byty i nebytové jednotky jsou pronajaty solventním a prověřeným nájemníkům s historií, kteří počítají s další obnovou nájemních smluv.

Dům má v uliční části novou sedlovou střechu z roku 2006, zdivo je cihelné, dům je zateplen z uliční i dvorní části. Dům má nové rozvody vody, odpadů, plynu a elektřiny. Okna jsou plastová. V prodejnách jsou nové výlohy i vstupní dveře. Levá část domu je z uliční části nově obložena obkladem, pravá část bude v nejbližší době taktéž obložena obkladem. Vjezd do dvora je možný průjezdem. Průjezd je nově vydlážděn.

Dům je ve velmi dobrém technickém stavu s pečlivou průběžnou údržbou. Vhodné jako investice. K prodeji je dům jako celek. Zastavěná plocha a nádvoří je 565m2. Do domu je zaveden plyn, elektřina 230/400V, obecní voda a hloubková kanalizace. K dispozici dohodou.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)