Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Poděbradovo nám.

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 16 m²

Cena
4 600 Kč
za měsíc + energie +jistota a provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:16 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:4
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:Kompletní
Stav objektu:Velmi dobrý
K dispozici:Dohodou
IS:Veškeré dostupné

Popis

Pronájem obchodního prostoru, případně kanceláře na Poděbradově náměstí v samém centru města v těsné blízkosti komerční banky a hlavní pošty. Pěší dostupnost během několika minut po celém centru Prostějova a přilehlém okolí.

Jedná se pronájem obchodního prostoru případně kanceláře v 1. nadzemním podlaží v cihlovém domě s příslušenstvím. V domě se nacházejí komerční prodejní prostory, provozovna služeb, advokátní a firemní kanceláře. Okno místnosti je orientováno do ulice. Předmět nájmu má vlastní elektroměr, který se přepisuje na nájemce. Sociální zařízení WC a umývárka je společné na chodbě. Ústřední topení je pro celý dům, náklady se rozpočítávají podle podlahové plochy nájmu. Zálohy na teplo jsou 300,-Kč/měsíc, elektřina společných prostor 100,-Kč/měsíc, vodné stočné 100,-Kč/měsíc, úklid společných prostor 120,-Kč/měsíc, svoz popelnic 100,-Kč/měsíc. Za poplatek je možno využít parkování ve dvoře objektu. Platby: nájem, peněžní jistota 10.000,-Kč, provize RK 4.000,-Kč. Plocha kanceláře je 16 m2. K dispozici dle dohody.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)