Adresa

Domašov u Šternberka, okres Olomouc, kraj Olomoucký

Prodej, Rekreační objekt, Chata, 134 m²

Cena
2 990 000 Kč
Typ Budovy:Dřevěná
Užitná plocha:134 m2
Plocha pozemku:371 m2
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:dle dohody

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji chatu 15 km od Olomouce, vhodnou i k celoročnímu bydlení, v obci Domašov u Šternberka. Chata se nachází u Trusovického potoka mezi obcemi Domašov u Š., Bělkovicemi-Lašťany, Véskou, kde se nachází golfové hřiště a Jívovou.

Příjezd je možný po asfaltové cestě, pouze posledních cca 130 m z hlavní odbočky je nezpevněný povrch. Okolo chaty vede cyklostezka, dále je možné navštívit v okolí tyto zajímavosti: koupaliště Bělkovice-Lašťany 6km, Golf club resort Véska 7km, kde je i Tenis a bike centrum, ZOO Sv. Kopeček 12km, Těšíkovská kyselka 7 km, sportovní střelnice Jívová 9 km, hrad Šternberk 12km, hrad Úsov 25km. Lokalitou je možné využití nejen k bydlení a chataření, ale pro krátkodobé či dlouhodobé pronájmy.

Chata je samostatně stojící, podsklepená, přízemní s obytným podkrovím s kompletním sociálním zařízením. Původní stáří chaty je z roku 1987, chata je s průběžnou údržbou. I. PP je kamenné, chata samotná je dřevěná se zateplením. Vytápění je ústřední kotlem na tuhá paliva, v přízemí je k dispozici i krb. Ohřev vody zajišťují lázeňská kamna. V koupelně je umyvadlo, vana a WC. V kuchyni je kuchyňská linka, plynový sporák na Pb. a sporák na tuhá paliva.

V suterénu je garáž 21 m2, kotelna a sauna 18 m2, v přízemí chaty je obývací hala 30 m2, kuchyně 9m2, chodba 3m2 a koupelna s WC 5m2, v podkroví jsou tři pokoje 14, 6 a 6,5 m2 a chodba 6m2, po schodech je podkroví je vstup do podstřešního prostoru, kde jsou dva pokoje 8 a 5,5 m2 a chodba 2,5 m2.

Pozemek okolo chaty je zatravněn a osázen okrasnými rostlinami a dřevinami.

V místě není možné napojení na inženýrské sítě, voda je čerpána ze studánky, elektřina je ze solárních panelů, odkanalizování je svedeno do septiku. V horizontu cca 3-4 let by mělo dojít v oblasti k zavedení elektřiny.

Celková výměra pozemku činí 371 m2, zastavěná plocha 51 m2, užitná plocha chaty 95 m2 + suterén s garáží 39 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)