Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 126 m²

4 299 000 Kč
Ruská, Čelechovice na Hané

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 150 000 Kč
Okružní, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 238 m²

6 200 000 Kč
Prostějovská, Bedihošť


Adresa

Ptení, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Rekreační objekt, Chata, 35 m²

Cena
1 770 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:35 m2
Plocha pozemku:1964 m2
Podlaží celkem:1
Stav objektu:dobrý
K dispozici:dohodou
IS:ele

Popis

Nabízíme k prodeji dvě samostatné chaty na velkém pozemku, kdy přední část pozemku je zatravněna a osázena okrasnými a ovocnými stromy a je zde kopaná studna. V přední části se nachází zděná prvorepubliková chata s velkou terasou. Chata sestává z hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem a menší ložnice. K dispozici je také špajz, ze kterého je vstup do sklípku. WC je suché za chatou, na které navazuje kůlna na dřevo. Samostatně je u chaty novější dílna / sklad nářadí. Na horní část pozemku je přístup po pěšině mezi vzrostlými listnatými a jehličnatými stromy. V horní části pozemku je dřevěná chata sestávající z jedné obytné místnosti, ideální např. pro vyžití dětí či pro nocleh Vašich návštěv. Na chatu navazuje kůlna na nářadí, zahradní nábytek apod. Taktéž u horní chaty je k dispozici suché WC. Každá z chat má přidělené své evidenční číslo. Přední část Vám může sloužit pro pěstování okrasných a užitkových rostlin, zadní část je les, který Vám poskytne příjemné klima a stín a současně Vám stromy poskytují velkou zásobu vlastního dřeva.

Chata se nachází na klidném místě západně od obce Ptení - místní části Ptenský dvorek. Chata je zasazena v mírném východním svahu v menší chatové oblasti. Příjezd autem je možný až na pozemek, na kterém můžete parkovat. Ve vzdálenosti 600 m je hospoda a zastávka BUS, 800 m vlakové nádraží, 2 km je vzdálená obec Stražisko, kde je vyhledávané koupaliště. Západním směrem lze lesem dojít až do Protivanova či Seče. 3 km východně je vyhledávaná restaurace Bělecký mlýn, 4 km severně jsou Čertovy rybníky s možností rybolovu.

IS: elektřina 230V/380V, voda z vlastní studny (není zavedena do chaty, nachází se však do 20 m od ní).

Výměra pozemku 1964 m2, z toho zastavěná plocha zděné chaty vč. terasy činí 45 m2, zastavěná plocha dřevěné chaty v horní části pozemku vč. kůlny činí 25 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)