Adresa

Krumsín, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Rekreační objekt, Chata, 48 m²

Cena
1 890 000 Kč
Užitná plocha:48 m2
Plocha pozemku:920 m2
Podlaží celkem:3
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned
IS:elektřina a vodovod na pozemku, plyn v ulici

Popis

Obec Krumsín je situována cca 11 km západně od bývalého okresního města Prostějov a správou spadá do působnosti města Plumlov, od kterého je vzdálena cca 3 km. Lokalita v blízkosti žádané rekreační oblasti Plumlovské přehrady, velmi atraktivní též pro pěší turistiku a cyklistiku. Pozemek je situován v klidné okrajové části obce.

Chata a pozemek určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek má obdélníkový tvar a je situován v rovinném terénu.

V zadní části pozemku je zděná rekreační chata, která může sloužit jako zázemí při výstavbě nového domu. Chata má hlavní obytnou část a podkroví pro spaní. Chata je podsklepena – přístup do sklepa je z úrovně terénu ze zadní strany, čili sklep je pohodlně přístupný např. pro uložení sekačky, zahradního nářadí, atd. Pozemek může být také užíván i k rekreačním účelům k chataření. Pozemek je zatravněn a osázen stromy odrůdy minikiwi, dále je na pozemku vzrostlý ořech, jabloně a hrušně nashi. Na pozemku jsou i různé ovocné keře, čili zahrádka určitě potěší každého chataře.

Na pozemek je přivedena elektřina a obecní vodovod, v ulici je i plynovodní řád. V r. 2024 proběhne i odkanalizování dané části obce. Příjezd k pozemku je po asfaltové obecní komunikaci. Na pozemku je k dispozici vlastní studna.

Celková plocha pozemků činí: 920 m2. Šíře pozemku je 13 m.

Občanská vybavenost: V obci jsou základní složky – obecní úřad, škola (1. stupeň) obchody, kostel, hospoda, drobné živnostenské provozovny a fotbalové hřiště. Další složky infrastruktury jsou dostupné v Plumlově.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)