Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 130 m²

4 490 000 Kč
Prostějovská, Smržice

Prodej, Dům, Rodinný, 112 m²

3 490 000 Kč
Barcalova, Ústí nad Orlicí

Prodej, Komerční objekt, Kanceláře, služby, 112 m²

3 490 000 Kč
Barcalova, Ústí nad Orlicí


Adresa

Bedihošť, okres Prostějov, kraj Olomoucký
L. Svobody

Prodej, Dům, Rodinný, 156 m² AKCE

Cena
5 590 000 Kč
hrubá stavba + pozemek
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:156 m2
Plocha pozemku:795 m2
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:hrubá stavba + pozemek
IS:vodovod, kanalizace, elektřina

Popis

V obci Bedihošť 4 km od Prostějova nabízíme rodinný dům, který bude předáván ve fázi hrubé stavby k prodeji. Nájezd na dálnici Vyškov Olomouc je vzdálen 3,5 km od rodinného domu. V Bedihošti je kompletní občanská vybavenost, lékař obvodní i dětský, zubní. Základní a mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Výhodou je spojení z Prostějova i po cyklostezce, která vede přes Bedihošť, Čehovice až do Čelčic. Z obce je dále spojení vlakem i autobusem. Nabízený dům se nachází v lokalitě Václavovice, na konci ulice L. Svobody. Dům je koncový na dané straně ulice, což poskytne majitelům naprosté soukromí.

Rodinný dům je o dispozici 4+kk s garáží. Vstup do domu je navržen přes zádveří, ze kterého jsou samostatné vstupy do šatny, na WC, do technické místnosti, do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a tří samostatných ložnic. Z obývacího pokoje je vstup na terasu.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí (vazníková). Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků Porotherm 30, klient si dále sám dokončí zateplení domu buď polystyrenem nebo minerální vatou dle svých preferencí. Překlady cihelné Porotherm. Vchodové dveře a okna jsou plastová, barva antracitová s izolačním trojsklem, v obývacím pokoji bude dominantou čtyř metrový HS portal. Okna jsou profil Veka, kování Maco Multi Matic,. Garážová vrata nejsou součástí dodávky domu.

Dům je dodáván jako hrubá stavba s příčkami. Užitná plocha domu 156 m2, zastavěná plocha 196. Daný dům poskytuje o více než 32 % větší užitnou plochu než domy z I. etapy výstavby v dané lokalitě, čímž poskytne pohodlné bydlení i pro vícečlenné rodiny nebo rodiny s důrazem na velký vnitřní prostor domu. Taktéž tvar a velikost pozemku jsou naprosto optimální pro jeho maximální využití, kdy vzdálenost mezi domem a zadní hranicí pozemku je 25 m, což umožňuje jeho využití jak pro zónu pro relaxaci a aktivní odpočinek (bazén, trampolína pro děti, apod.), tak i dostatečný prostor pro případné záhony či ovocné stromy, abyste si zajistili vlastní bio ovoce a zeleninu.

Cena zahrnuje: projekt domu, vyjmutí ze ZPF, stavební povolení, dodávku hrubé stavby: obvodové zdivo (bez zateplení), zastřešení vč. krytiny a žlaby, osazená okna a vchodové dveře. V ceně je dále realizace příjezdové komunikace v ulici a napojení domu na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace).

Výměra pozemku 795 m2.

Cena hrubé stavby domu včetně pozemku 5.590.000,- Kč

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)