Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 126 m²

4 299 000 Kč
Ruská, Čelechovice na Hané

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 150 000 Kč
Okružní, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 238 m²

6 200 000 Kč
Prostějovská, Bedihošť


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Hruška

Prodej, Dům, Rodinný, 50 m²

Cena
1 490 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:797 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Stav objektu:před rekonstrukcí
K dispozici:dohodou

Popis

Obec Hruška leží v jižní části Olomouckého kraje severovýchodně od Němčic nad Hanou v nadmořské výšce 220m, v blízkosti protéká řeka Haná a obcí prochází cyklotrasa od Němčic nad Hanou, je členem mikroregionu "Němčicko". V současné době má Hruška cca 260 obyvatel. V obci je Obecní úřad, knihovna, jsou zde potraviny a pohostinství. V obci je fotbalové hřiště a dětské hřiště.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji rodinný dům / chalupu v klidné okrajové části obce o dispozici 1+1 s kompletním sociálním zařízením s možností rozšíření do podkroví. Dům je ze smíšeného zdiva. Vytápění domu zajišťují krbová kamna situovaná v kuchyni, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Okna a vchodové dveře jsou plastová, dveře do dvora jsou dřevěné. Elektřina 25 % nové rozvody, 75 % původní rozvody, v chodbě provedena injektáž proti zemní vlhkosti obvodového zdiva, byla vybraná podlaha a nasypán 40 cm štěrk + nový beton, chybí ještě poslední vrstva betonu. V pokoji je vlhkost boční stěny, třeba provézt taktéž injektáž. Schodiště do podkrovních místností bylo ze vstupní chodby a nyní je demontováno. Bylo uvažováno rozšíření do podkroví, kde by mohly být 2-3 obytné místnosti.

Z chodby i kuchyně je vstup na prostorný dvůr, na dvoře se nachází zděné kůlny. Dům je napojen na elektřinu 230/400 V, obecní vodovod, odpad sveden do jímky. Na zahradě se nachází vlastní studna. Parkování je možné před domem na vydlážděném stání pro 2 automobily.

Za domem je velká zahrada, osázena ovocnými a okrasnými dřevinami. Vzrostlá třešeň, nově vysázené 4 slivoně, 5 starších jabloní, rybíz, okrasná vrba aj.

Dům vhodný po rekonstrukci jak k trvalému bydlení, tak i jako příjemná víkendová chalupa.

Celková výměra pozemků: 797 m2 (zastavěná plocha a dvůr 163 m2 + 634 m2 zahrada)

Užitná plocha stávající obytné části v přízemí: 50 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)