Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 126 m²

4 299 000 Kč
Ruská, Čelechovice na Hané

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 150 000 Kč
Okružní, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 238 m²

6 200 000 Kč
Prostějovská, Bedihošť


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Pešinova

Prodej, Dům, Rodinný, 70 m²

Cena
3 590 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:218 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:udržovaný
K dispozici:dohodou

Popis

S výhradním zastoupením Vám nabízíme rodinný dům, situovaný v klidné lokalitě Prostějova na ulici Pešinova. V pěší dostupnosti je Kaufland, školka, základní a střední školy, obchody, služby. Příjemnou procházkou je dostupné během pár minut i centrum města. Dům je řadový, je částečně podsklepen a má dvě nadzemní podlaží a koupelnu v podkroví. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy stejného stáří a provedení. Dům má malou předzahrádku.

Dům má dispozici 3+1, za domem se nachází pěkná zahrádka. Dům je zděný, stropy jsou trámové podbíjené. Střecha je sedlová, krytina pálená taška. Okna jsou původní, dřevěná kastlová. Vytápění je lokální plynové VAF a ohřev vody je zajištěn plynovou karmou. Podlahy obytných místností jsou tvořeny dřevěnou podlahou, v koupelně je PVC. Schodiště je dřevěné.

Po vstupu do domu je chodba 8,5 m2, která je průchozí na zahradu. Z chodby je vstup na samostatné WC, do sklepa a do obytné části v přízemí. V přízemí se nachází samostatné WC, obývací pokoj 15 m2 a kuchyně 7,6 m2. K dispozici je i menší špajz 1,5 m2. Odstraněním příčky je možné propojit kuchyni s obývacím pokojem. Po schodišti je v mezipatře menší obytný pokoj 7 m2 a v patře je velký obývací pokoj 24 m2, který lze rozdělit i na dva menší samostatné pokoje, které by měly samostatné vstupy ze schodiště. V podkroví se nachází koupelna 5,6 m2. Zbývající část tvoří pěkná půda. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Dům je v původním stavu, ale s velmi pečlivou údržbou.

Za domem je příjemná zahrádka, přední část je okrasná a na ni navazuji záhony, připraveny na letošní sezónu. Část u domu je vydlážděna a nachází se zde i dřevěná kůlna na zahradní nářadí.

Dům je připojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, plynovod a elektřinu.

Zastavěná plocha domu činí: 52 m2.

Užitná plocha obytné části domu činí: 70 m2 + podsklepení a půda.

Celková plocha pozemků: 218 m2, z toho zahrada 120 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)