Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 75 m²

5 990 000 Kč
+ provize
Dr. Horáka, Prostějov

Prodej, Rekreační objekt, Chata, 110 m²

3 399 000 Kč
+ provize RK
Seč

Prodej, Dům, Vila, 290 m²

14 990 000 Kč
Sportovní, Prostějov


Adresa

Smržice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Zákantí

Prodej, Dům, Rodinný, 518 m²

Cena
12 900 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:518 m2
Plocha pozemku:1109 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:rozšířená
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:dohodou

Popis

Obec Smržice se nachází 3 km severně od města Prostějov. V obci je základní škola, mateřská škola, obecní úřad, knihovna, restaurace, obchody, sportovní klub a spousta spolků. Dům je situován na hlavní ulici směrem z Prostějova na ulici Zákantí.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji komerční nemovitost. V uliční části se v přízemí nachází prodejna se vstupem a výlohami přímo do ulice. Plocha prodejní jednotky činí 120 m2. Vedle domu je brána, kterou je vjezd do dvorního traktu. Z dvorního traktu je vstup do chodby, ze které je v patře přístupná velká místnost, která byla plánována jako provoz kadeřnictví, služeb, atd. Prostor je možné dokončit také jako prostorný byt. Celková výměra prostor v patře situovaných v uličním křídle objektu činí 115 m2. V patře je dále velký byt se dvěma koupelnami a toaletami. Byt je možno zazděním jedněch dveří upravit na dva menší byty o dispozicích 2+kk a 1+1. Aktuální výměra bytu činí 83 m2.

Ve dvorním traktu v přízemí je prostor pro hospodu či jinou činnost, případně je možné prostory upravit na byty. Celková výměra prostor, které jsou nyní připraveny pro provoz hospody činí 200 m2, z toho hlavní místnost hospody 126 m2, výčep 50 m2, kuchyň 11 m2 + chodba a sociální zařízení.

Na dvůr je možný vjezd a parkování, parkování je možné i před obchodem na obecním pozemku.

Za domem se nachází pěkná zahrada, osázená vzrostlými ovocnými stromy. Zahrada poskytuje naprosté soukromí.

Nemovitost je v dobrém technickém stavu s pravidelnou údržbou a modernizacemi. Uliční část budovy je zateplena, na střeše je nová plechová krytina. Dům je napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod. Odpad je sveden do septiku na dvoře domu, v obci je možnost okamžitého napojení na kanalizaci. Dům je vhodný ke kombinaci bydlení a podnikání, jako sídlo firmy, případně po přestavbě je možné využití jako bytový dům.

Plocha pozemků celkem 1109 m2, z toho zahrada 326 m2.

Užitná plocha nebytových prostor činí 435 m2, užitná plocha bytu činí 83 m2.

PENB zatím není zpracován, proto uvádíme třídu G

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)