Novinky

Pronájem, Byt, 2+1, 70 m²

13 000 Kč
+ energie
Bulharská, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+kk, 42 m²

8 000 Kč
+ energie
Tetín, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 167 m²

7 690 000 Kč
Na Výsluní, Čechy pod Kosířem


Adresa

Čechy pod Kosířem, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Na Výsluní

Prodej, Dům, Rodinný, 167 m² AKCE

Cena
7 690 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:167 m2
Plocha pozemku:840 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:B
Stav objektu:novostavba
K dispozici:ihned
IS:veškeré IS

Popis

S výhradním zastoupením Vám nabízíme novostavbu rodinného domu, který je situován v klidném prostředí, v severní části obce. Dům se nachází v mírném jižním svahu. Jedná se o zcela nově vybudovanou lokalitu, kde se nachází 32 domů a naproti nabízeného domu se nachází osázená zeleň jako klidová a relaxační zóna. Lokalita poskytne majitelům domů klidné a příjemné bydlení v krásné přírodní oblasti úpatí přírodního parku Velkého Kosíře, v obci s veškerou potřebnou občanskou vybaveností: školka, škola, obchody, služby, zámek se zámeckým parkem, multifunkční budova pro kulturu a sport, muzea, restaurace, pošta, fotbalové hřiště a další.

Jedná se o zděný dům s plochou střechou o dispozici 5+kk s garáží. V přízemí je prostorné zádveří, samostatné WC přístupné ze zádveří, chodba se schodištěm a velký obývací prostor, kdy po vstupu z chodby je vlevo prostor pro jídelní stůl, na jídelní část navazuje kuchyně, která volně přechází do obývací části. Z obývací části je vstup na terasu, orientovanou na jihozápad. Z obývacího prostoru je vstup do pokoje, který může sloužit jako ložnice, pracovna či herna pro děti. V přízemí je ještě menší technická místnost pod schodištěm. Vstup do patra je po dřevěných schodech, osvětlených denním světlem skrze velké okno. V patře je prostorná ložnice s oddělenou velkou šatnou, dále dva samostatné dětské pokoje, prostorná koupelna s vanou, dvojumyvadlem a sprchou. Dále je v patře technická místnost, kde je situován kondenzační plynový kotel pro vytápění domu a ohřev teplé vody.

Dům je stavěn klasickou zděnou technologií, obvodové zdivo je cihelné – cihly porotherm 30 + zateplení. Z uliční – východní, strany domu je zateplení 100mm, směrem do zahrady je tloušťka zateplení 160mm, kdy ze zadní strany domu jsou do zateplení vsazeny venkovní žaluzie s el. ovládáním, a to v ložnici a pokoji v patře a v přízemí jsou žaluzie v obývací i jídelní části. Komfort domu zvyšuje také klimatizace s venkovní jednotkou a vnitřními jednotkami v obývací části a v ložnici v patře. Klimatizaci je v přechodném období (jaro, podzim) možné využít taktéž k přitápění domu jako tepelné čerpadlo. Vnitřní příčky domu jsou SDK. Podlaha v koupelně, chodbě a na WC – keramická dlažba, v ostatních místnostech je podlaha plovoucí. V každém pokoji je rozvod STA a datového kabelu. Kuchyňská linka je zn. BRW s vestavěnou varnou deskou, troubou, dřez je granitový, pracovní deska je osvícena LED páskem, který se spouští pohybovým čidlem. Vysoká skříňka v rámci kuch. linky je připravena pro vestavěnou lednici, vpravo od dřezu je příprava pro myčku. Je připraven i prostor pro americkou lednici vedle kuchyňské linky. Okna jsou plastová od fy. VPO Protivanov. V zahradě je 1m3 vsakovací nádrž s přepadem napojeným na dešťovou kanalizaci. Ke vsakovací jímce vede příprava pro elektro, aby bylo možné napojit do jímky el. čerpadlo pro využití dešťové vody k zalévání. Dům je napojen na veškeré IS.

Užitná plocha domu činí 147 m2 + garáž 20 m2.

Celková výměra pozemku 840 m2, z toho zastavěná plocha 114 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)