Novinky

Pronájem, Byt, 1+kk, 42 m²

8 500 Kč
+ energie
Mlýnská, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 70 m²

12 000 Kč
+ energie
Bulharská, Prostějov

Pronájem, Komerční objekt, Kanceláře, 60 m²

6 000 Kč
+ energie
Žeranovská 8, Prostějov


Adresa

Vranovice-Kelčice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Vranovice

Prodej, Dům, Rodinný, 74 m²

Cena
1 490 000 Kč
Typ Budovy:Smíšená
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:202 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Stav objektu:před rekonstrukcí
K dispozici:ihned
IS:veškeré

Popis

Obec Vranovice-Kelčice, místní část Vranovice. Jedná se o obec ležící u dálnice Olomouc – Brno, s obousměrným dálničním exitem přímo v obci. Vzdálenost do Prostějova cca 9 km, do Vyškova cca 15 km. V obci je rozšířená infrastruktura: obchod, restaurace, pension, pošta, autobusová doprava, MŠ, ZŠ, další složky jsou v sousední střediskové obci Brodek u Prostějova, případně v Prostějově. Předmětná nemovitost se nachází v části obce Vranovice. Okolní zástavba je tvořena rodinnými domy.

Nemovitost je situovaná v západní části obce a stojí samostatně. Dům je určen k rodinnému bydlení a má dvě nadzemní podlaží. V ložnicích v patře jsou snížené stropy. Odhadované stáří domu je cca 90 roků, dům byl koupen majiteli v roce 1985. Vedle domu jsou dílny a komory, nad nimiž je v patře prostorná otevřená dílna.

Dům je postaven ze smíšeného zdiva. Stropy jsou trámové podbíjené, střecha nad obytnou částí je valbová. Vnitřní omítky hladké vápenné. Fasáda je břízolitová strukturální bez zateplení. Dům není podsklepen. Okna jsou kastlová. Zdivo je místy zavlhlé.

Do domu se vstupuje vchodovými dveřmi z uliční strany. V I. NP se nachází předsíň 2,5 m2, koupelna s WC 5,2 m2, spíž 1,3 m2, kuchyně 5 m2 a pokoj 22,5 m2. Z něho vedou dřevěné schody do II. NP, kde se nachází dva pokoje, každý cca 19 m2. Z předsíně je průchod přes malou kotelnu do rozsáhlého přístavku, který slouží jako dílna.

Dům má ústřední topení s plynovým kotlem, teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem. Podlahy obytných místností jsou beton a PVC, v koupelně je keramická dlažba. Rozvody elektroinstalace v domě jsou měděné. Dům je určený k rekonstrukci – je třeba vyřešit vzlínající vlhkost v domě v uliční části.

Dům je připojen na veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci, plynovod a elektřinu 230/400V.

Na dům navazuje užitková zahrada se záhonky, osázená ovocnými stromy.

Zastavěná plocha obytné části domu činí: 68 m2

Užitná plocha obytné části domu činí: 74,5 m2

Celková plocha pozemků: 202 m2. Majitelé domu dále užívají na základě nájemní smlouvy s obcí část navazujícího pozemku o výměře cca 90 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)