Adresa

Tovéř, okres Olomouc, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro komerční výstavbu

Cena
2 000 Kč
/m2
Vlastnictví:Osobní
Plocha pozemku:3074 m2
K dispozici:ihned

Popis

Exklusivně nabízíme prodej pozemku určeného územním plánem pro výrobu a skladování, drobná řemeslná výroba, přípustné využití: skladování odpovídající charakteru drobné výroby, stavby pro zemědělství, obchod a služby související s hlavním využitím, související dopravní a technická infrastruktura; podmíněné využití – byty pro majitele a správce zařízení. Podmínky ÚP – podlažnost do 2 NP, dodržet objemovou strukturu zástavby obce.

Vjezd na pozemek je přímo z obecní komunikace. Plocha může být využita např. viz. zastavovací studie zpracovaná architektem, s rozdělením na menší nebo větší celky. Využitelné pro jednu firmu, případně i více menších firem. Páteřní komunikaci v areálu si musí zajistit a vybudovat kupující.

Normativy pro tyto plochy jsou: maximální zastavěná plocha 50%, parkovací a manipulační plochy 30%, zeleň 20%, velikost jednotlivého objektu o ploše max. 300m2, výška objektu max do 2.N.P.

Na prodané části pozemku je výrobce přírodní kosmetiky, zbývající část pozemku je vhodná např. pro kancelářské budovy, sklady, sídlo firmy, drobnou výrobu apod.

Výhody: Blízkost města Olomouce, v těsné blízkosti obec Dolany s rozšířenou infrastukturou (škola, pošta, obchody, sportovní areál, restaurace s ubytováním,) Golf Véska, Tenis se sporthotelem Véska.

Celková výměra volných pozemků: 3.074 m2

Cena: 2.000,- Kč/m2

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)