Novinky

Pronájem, Byt, 2+1, 53 m²

9 300 Kč
+ energie
J. B. Pecky, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+kk, 28 m²

7 500 Kč
+ energie
sídl. E. Beneše, Prostějov

Pronájem, Byt, 1+kk, 42 m²

8 500 Kč
+ energie
Mlýnská, Prostějov


Adresa

Slatinky, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 100 m² AKCE

Cena
6 490 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:331 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:školka, obchod, hřiště
Stav objektu:po rekonstrukci
K dispozici:dle dohody
IS:elektřina, kanalizace, vodovod

Popis

Obec Slatinky je situována cca 10 km severně od města Prostějov a cca 13 km západně od Olomouce, 1,5 km od Slatinek jsou vyhledávané lázně Slatinice. Obec Slatinky má cca 600 obyvatel. Leží na spojnici mezi Prostějovem a Litovlí na úpatí vrchu Velký Kosíř a je výchozím místem pro výlety na Malý Kosíř i Velký Kosíř. Pěší trasy vychází přímo z obce Slatinky a jsou ideální pro pěší i cyklo výlety. Pro vyložení nákupu je možný příjezd přímo před dům, parkování je pak možné cca 70m od domu na obecní komunikaci. V obci je mateřská škola, obecní úřad, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Další občanská vybavenost je v 1,5 km vzdálených Slatinicích.

Exklusivně nabízíme k prodeji rodinný dům se 2 nadzemními podlažími o dispozici 4+kk s kompletním sociálním zařízením. Dům byl původně přízemní, rekonstrukce domu proběhla v roce 2018 (přístavba 2. NP, nová střecha, okna, elektroinstalace, podlahy), v roce 2020 byl dům zateplen a dokončena fasáda. Vytápění domu je ústřední s elektrokotlem, ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem (snížená sazba za elektřinu).

Po vstupu z ulice je zádveří 5,5 m2, ze kterého je vstup dále do domu nebo bočními dveřmi na dvůr. Ze zádveří je vstup do chodby 6 m2 se vstupy na samostatné WC 2m2, do prostorné koupelny 8,5 m2, kde je umyvadlo, sprchový kout, rohová vana a prostor pro pračku. Koupelna i WC jsou s okny, čili je výhodou denní světlo i možnost větrání. Z chodby je dále vstup do kuchyně 11 m2, na kterou navazuje obývací část 16 m2. Z obývací části je po schodišti přístupné druhé NP, kde se nachází chodba s vestavěnými skříněmi 8 m2 a tři samostatné ložnice o výměrách 14, 17 a 12 m2.

Ze dvorku je přístupný sklep o výměře 12 m2. Dvorek je přístupný dveřmi z domu nebo přímo z ulice brankou. Pozemek je terasovitý a schody ze dvorka se dostaneme na vydlážděnou terasu s posezením a bazénem. Nad terasou s bazénem je zatravněná terasa s grilem a okrasnými dřevinami. Nad touto terasou je v přední části vydlážděná plocha s dalším posezením s krásným výhledem do okolí, na niž navazuje zatravněná zahrada, kde se nachází meruňka, jabloň a zatravněná plocha. V zadní části zahrady je branka, která ústí na obecní nezpevněnou komunikaci.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřina světelná i motorová. Celkové měsíční náklady na elektřinu ca 3.500,- Kč, voda 300,- Kč, internet – optický kabel 430,- Kč.

Celková výměra pozemků činí: 331 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 133 m2, zahrada 198 m2. Užitná plocha domu činí 100 m2.

PENB zatím nebyl dodán, proto uvádíme třídu „G“

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)