Novinky

Pronájem, Byt, 2+kk, 76 m²

11 000 Kč
+ energie
Havelkova, Olomouc

Prodej, Byt, 2+kk, 56 m²

3 500 000 Kč
+ provize RK
Drozdovice, Prostějov


Adresa

Krumsín, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Krumsín

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

Cena
1 990 000 Kč
+ provize RK
Vlastnictví:Osobní
Plocha pozemku:1690 m2
Občanská vybavenost:základní
K dispozici:ihned
IS:veškeré

Popis

Obec Krumsín je situována cca 11 km západně od bývalého okresního města Prostějov a správou spadá do působnosti města Plumlov, od kterého je vzdálena cca 3 km. Lokalita v blízkosti žádané rekreační oblasti Plumlovské přehrady, velmi atraktivní též pro pěší turistiku a cyklistiku. Pozemek je situován v centrální zastavěné části obce.

Pozemek je určený k výstavbě rodinného domu, případně svými rozměry umožňuje výstavbu i dvou řadových domů. Pozemek má obdélníkový tvar a je situován v rovinném terénu. Na pozemku se nacházel původní řadový dům, který byl na základě povolení odstraněn a pozemek v uliční části je vyčištěn a připraven pro novou výstavbu. Na konci dvora se nachází hospodářské přístavky (průjezd, chlévy, dílna), tyto jsou v dobrém technickém stavu a byly ponechány pro další využití nového vlastníka. Za dvorními přístavky je velká zahrada. Uzavřený dvůr i zahrada poskytují naprosté soukromí.

Na hranici pozemku jsou veškeré dostupné inženýrské sítě, v obci je aktuálně budována kanalizace. Šíře pozemku v uliční části je 17 m.

Celková plocha pozemků činí: 1690 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 708 m2, zahrada 982 m2.

Občanská vybavenost: V obci jsou základní složky – obecní úřad, škola (1. stupeň) obchody, kostel, hospody, drobné živnostenské provozovny a fotbalové hřiště. Další složky infrastruktury jsou dostupné v Plumlově.

Cena v Kč: 1.990.000,- Kč + provize RK

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)