Novinky

Prodej, Dům, Rodinný, 90 m²

2 650 000 Kč
+ provize RK
Jaroměřice

Prodej, Dům, Rodinný, 113 m²

5 500 000 Kč
+ provize RK
Olšová, Prostějov

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 75 m²

14 000 Kč
+ energie
Poděbradovo nám., Prostějov


Adresa

Jaroměřice, okres Svitavy, kraj Pardubický

Prodej, Dům, Rodinný, 90 m²

Cena
2 650 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:444 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:dobrá
Stav objektu:částečná rekonstrukce
K dispozici:dohodou
IS:veškeré

Popis

Obec Jaroměřice se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji, 35 km západně od Olomouce, 15 km jižně od Moravské Třebové, 20 km severně od Boskovic a 45 km severně od Brna. Jaroměřice založil bratr českého krále Vratislava, pražský biskup Jaromír mezi roky 1080 a 1090 a do roku 1436 byla v majetku pražského biskupství. Kolem roku 1421 dostal Jaroměřice od krále zástavou Jiří ze Šternberka a roku 1437 Jan Tovačovský z Cimburka. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. Obcí protéká Úsobrnský potok, který je pravostranným přítokem říčky Jevíčky. K zajímavostem patří Jaroměřický zámek, Jaroměřická křížová cesta, Loretánská kaple s farou, Cyrilometodějský smírčí kříž. V obci je obecní úřad, pošta, obchod, základní a mateřská škola, knihovna, sportovní areál se sportovní halou, restaurace, kostel. Dům se nachází v klidné okrajové části obce. Na zahradu u domu již navazuje lesní pozemek.

Nabízíme s výhradním zastoupením majitele prodej rodinného domu / chalupy na pěkném klidném místě. Dům je o dispozici 2+1 a aktuálně byl využíván k trvalému bydlení. Dům procházel postupně v letech 2012 – 2015 částečnou rekonstrukcí. Byly ošetřeny stropní trámy, provedeny nové palubkové obklady stropu, proběhla rekonstrukce koupelny s WC, částečně byly vyměněny rozvody elektřiny, dům byl napojen na splaškovou kanalizaci, proběhla rekonstrukce kuchyně. Byly provedeny terénní úpravy, zpevnily se svahy, vystavěny nové terasy, dřevník, nové ploty, byly vysázeny nové stromy.

Dům je v zadní části podsklepen a v přední části se nachází dílna. Dílna ( 15,5 m2) i sklep (12 m2) mají klenbový strop. Vstup do domu je po schodech. Po vstupu do domu je menší zádveří (1,5 m2), ze kterého se jde rovně do kuchyně s jídelnou (15,5 m2) a vlevo po schodech na půdu. Z kuchyně je vpravo vstup do prostorné ložnice (20 m2), vlevo z kuchyně jsou vstupy do koupelny společné s WC (3 m2) a do menšího pokoje (7 m2). Před domem je příjemné posezení pod krytou pergolou.

Podlaha v ložnici je prkenná, v kuchyni a pokoji je plovoucí laminátová, v koupelně je keramická dlažba. Ohřev teplé vody zajištěn el. bojlerem. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Vytápění je plynovými kamny vaf, v ložnici jsou i kamna na tuhá paliva a v kuchyni sporák na tuhá paliva i vestavěná plynová varná deska a vestavěná elektrická trouba. V kuchyňské lince je zabudována i pračka. penb = g.

Celková plocha pozemků 444 m2, z toho 244 m2 zastavěná plocha a nádvoří, 200 m2 zahrada. Zastavěná plocha domu a terasy 90 m2.

Jedná se o velmi klidné místo pro bydlení i rekreaci.

K dispozici dle dohody.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)