Novinky

Prodej, Byt, 3+1, 135 m²

4 990 000 Kč
Žerotínovo nám., Přerov

Prodej, Dům, Rodinný, 146 m²

4 199 000 Kč
Určice

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

3 690 000 Kč
včetně provize
Laškov


Adresa

Určice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 146 m²

Cena
4 199 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:146 m2
Plocha pozemku:866 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:rozšířená, v obci je školka, škola, obchody, služby, zbývající složky infrastruktury jsou v Prostějově
Stav objektu:dobrý
K dispozici:dle dohody
IS:veškeré IS + vlastní studna

Popis

Obec Určice je situována cca 3 km jižně od bývalého okresního města Prostějov a má cca 1300 obyvatel. V obci je rozšířená infrastruktura – jedná se o střediskovou obec blízkého okolí. V obci je obecní úřad, kostel, nákupní střediska, mateřská i základní škola, pošta, lékař, apod.

Jedná se zděný, podsklepený dům o dispozici 3+1. Celkové stáří domu je 45 roků. V roce 2015 proběhla částečná rekonstrukce domu: zateplení, výměna původních oken za plastová, rekonstrukce podlah v suterénu, rekonstrukce koupelny a rozvodů vody a odpadů. Pozemek je v mírném svahu, vstup do suterénu je z ulice v úrovni terénu. V suterénu se nachází garáž 23 m2, sklad dřeva, dílna, kotelna, sklep. Obytná část je situovaná ve zvýšeném přízemí, kde ze zadní strany domu je vstup na dvorek v úrovni terénu. Střecha domu je valbová, krytina taška, krovy jsou v dobrém technickém stavu, nad verandou a zadní částí domu je střecha plochá, krytina asfaltové pásy, které byly v posledních letech taktéž vyměněny. Stropy jsou betonové. Dům je napojen na obecní vodovod, vlastní studnu, elektřinu, plyn. Aktuálně se řeší napojení odpadu do nově zbudované obecní kanalizace. Zdivo je cihelné + zateplení 15cm polystyrenem, okna jsou plastová. Vchodové dveře do domu jsou dřevěné, vrata do garáže jsou plechová. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem. Podlahy v pokojích jsou v obývacím pokoji – dřevěné parkety, v ložnicích podlaha plovoucí. V kuchyni je PVC, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Z chodby domu zadním vstupem je vstup na uzavřený dvorek, který poskytuje naprosté soukromí a příjemné posezení. U dvorku je zděná dílna, na niž navazuje do svahu sklep na ovoce (případně možné využít jako vinný sklípek). Zahrada je situovaná vpravo od domu, je zatravněna, částečně osázena stromy a nachází se na ní i skleník. Pozemek i zahrada jsou kompletně oploceny. Zahrada je v územním plánu vedena jako stavební pozemek a svým tvarem umožňuje výstavbu dalšího domu, garáže, atd. Z celé přední strany i z boční strany je zahrada přístupná z obecního pozemku.

Celková plocha pozemků činí: 866 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 405 m2, zahrada 461 m2. Zastavěná plocha domem činí cca 130 m2. Užitná plocha obytné části 88 m2, užitná plocha vč. garáže a sklepa 146 m2.

Dům je bez jakýchkoliv zástav či omezení s možností okamžité realizace prodeje.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)