Novinky

Pronájem, Byt, Jiný, Ubytovna, 20 m²

110 Kč
cena dle počtu lidí a délky ubytování
Močidýlka, Prostějov

Prodej, Byt, 2+kk, 48 m²

1 850 000 Kč
+ provize RK
Pražská, Prostějov

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 120 m²

10 500 Kč
Žižkovo nám. , Prostějov


Adresa

Laškov, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro bydlení

Cena
3 690 000 Kč
včetně provize
Vlastnictví:Osobní
Plocha pozemku:5388 m2

Popis

Obec Laškov se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde cca 600 obyvatel. Její součástí jsou i vesnice Dvorek, Kandia a Krakovec. Obec Laškov je vzdálená 8,5 km východně od města Konice, 10 km severně od města Kostelec na Hané, 17 km severozápadně od města Prostějov a 19 km západně od města Olomouc. Nadmořská výška katastru obce je od 275 m n.m.až po 335 m n.m.Z Laškova vedou atraktivní turistické trasy, např. na východní straně přírodním parkem Terezské údolí podél potoka Šumice do Náměstě na Hané. Na západní straně Rakovským údolím podél potoku Pilavka.20 km je vzdálen hrad Bouzov.

V obci se nachází: Obecní úřad, zámek, základní a mateřská škola, obchod, pošta, obecní knihovna, sokolovna, nově vybudovaný přírodní koupací biotop, hospoda, dětské hřiště.

S pověřením insolvenčního správce exklusivně nabízíme k prodeji stavební parcely v obci Laškov. Jedná se o dva sousedící pozemky v centrální části obce, v těsné blízkosti nově vybudovaného přírodního koupacího biotopu. Pozemky jsou vedeny platným územním plánem obce jako plochy změn - SV (plochy smíšené obytné venkovské), malá část pozemku u příjezdové komunikace je vedena jako plocha změn - PV (plochy veřejných prostranství). Přední část pozemku je zatížena nadzemním vedením elektrického vedení.

K rohu hranice pozemku p.č. 534/1 vede obecní asfaltová komunikace, která přechází u pozemků v polní cestu. Inženýrské sítě se nachází dle podkladů z portálu územního plánování cca 40 m od rohu pozemku p.č. 534/1 (splašková kanalizace, obecní vodovod, plyn).

Pozemky jsou na velmi pěkném místě v centrální části obce. Svojí polohou jsou vhodné jak pro výstavbu rodinných domů k trvalému bydlení, tak i pro výstavbu objektu ke komerčnímu rekreačnímu pronájmu nebo k rekreaci. Nadstandardní výměra pozemků umožňuje širší využití. Šíře jednotlivých pozemků jsou 32 a 18m. Celková šíře pozemků činí ca 50m a průměrná délka ca 107 m.

Celková výměra pozemků činí 5 388 m2

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)