Novinky

Pronájem, Byt, Jiný, Ubytovna, 20 m²

110 Kč
cena dle počtu lidí a délky ubytování
Močidýlka, Prostějov

Prodej, Byt, 2+kk, 48 m²

1 850 000 Kč
+ provize RK
Pražská, Prostějov

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 120 m²

10 500 Kč
Žižkovo nám. , Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Olšová

Prodej, Dům, Rodinný, 3+KK, 115 m²

Cena
5 890 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:115 m2
Plocha pozemku:256 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:novostavba
K dispozici:ihned

Popis

Atriový dům je situován v západní části Prostějova, Domamyslice na ulici Olšová. Dům je navržen jako jednopodlažní, nepodsklepený, s plochou střechou. Atriový dům má zajištěn samostatný příjezd s parkovacím stáním. Všechny obytné místnosti jsou orientovány přes atrium za sluncem na jihovýchod.

Po vstupu do domu je prostorné zádveří. Ze zádveří je přístup přímo do obytné haly s kuchyní. Chodba z obývací haly vede postupně ke koupelně, samostatnému WC a dále k ložnici a pokoji. Z obytných místností je vstup na terasu. Provedení: zdivo obvodové a vnitřní - keramické tvárnice + zateplení, střecha - konstrukce z dřevěných vazníků. Střešní plášť je zateplen tepelnou izolací. Střešní krytina je povlaková. Povrch vnitřních stěn je opatřen štukovými omítkami. Podhled je proveden ze sádrokartonové konstrukce. Povrch vnějších stěn - strukturální omítka a kontaktní zateplovací systém. Okna a dveře - plastová, bílá. Podlahy - z litých anhydritových potěrů + laminátové plovoucí podlahy. Rozvody vody a kanalizace - z plastového potrubí. V celém domě je ústřední teplovodní podlahové vytápění. Kondenzační elektro kotel je kombinovaný, pro vytápění i ohřev teplé vody. Kotel je vybaven samostatným velkokapacitním zásobníkem TUV. V koupelně je navíc umístěn otopný žebřík. Elektroinstalace - rozvod v měděném provedení, vypínače a zásuvky ABB Tango. Ve standardu je rovněž zahrnuta příprava (zatrubkování) pro rozvody STA a internetu. Zastavěná plocha 115 m2, pozemek celkem vč. zastavěné plochy 256 m2. Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)