Novinky

Prodej, Byt, 4+1, 85 m²

3 200 000 Kč
Tylova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 120 m²

5 500 000 Kč
+ provize RK
Olšová, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 73 m²

10 000 Kč
+ energie
Vrchlického, Prostějov


Adresa

Určice, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Určice

Prodej, Dům, Rodinný, 130 m²

Cena
3 490 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:866 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:dobrá
Stav objektu:dobrý
K dispozici:dohodou

Popis

Obec Určice je situována cca 3 km jižně od bývalého okresního města Prostějov a má cca 1300 obyvatel. V obci je rozšířená infrastruktura – jedná se o střediskovou obec blízkého okolí. V obci je obecní úřad, kostel, nákupní střediska, mateřská i základní škola, pošta, lékař, apod.

Jedná se zděný, podsklepený dům o dispozici 3+1. Celkové stáří domu je 45 roků. V roce 2015 proběhla částečná rekonstrukce domu: zateplení, výměna oken, rekonstrukce podlah v suterénu, rekonstrukce koupelny a rozvodů vody a odpadů. Pozemek je v mírném svahu, vstup do suterénu je z ulice v úrovni terénu. V suterénu se nachází garáž 23 m2, sklad dřeva, dílna, kotelna, atd. Obytná část je situovaná ve zvýšeném přízemí, kde ze zadní strany domu je vstup na dvorek v úrovni terénu. Střecha domu je valbová, krytina taška, nad verandou a zadní částí domu je střecha plochá, krytina asfaltové pásy. Stropy jsou betonové. Dům je napojen na obecní vodovod, vlastní studnu, elektřinu, plyn. Kanalizace je svedena do žumpy, ale v obci je nově vybudovaná kanalizace a před domem je připravena kanalizační přípojka k napojení domu. Zdivo je cihelné, zateplené + 15cm zateplení polystyrenem, okna jsou plastová. Vchodové dveře do domu jsou dřevěné, vrata do garáže jsou plechová. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem. Podlahy v pokojích jsou v obývacím pokoji – dřevěné parkety, v ložnicích podlaha plovoucí. V kuchyni je PVC, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Zahrada je situovaná vpravo od domu, je zatravněna, částečně osázena stromy. Pozemek i zahrada jsou kompletně oploceny. Zahrada je v územním plánu vedena jako stavební pozemek a svým tvarem umožňuje výstavbu dalšího domu, garáže, atd.

Celková plocha pozemků činí: 866 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 405 m2, zahrada 461 m2. Zastavěná plocha domem činí cca 130 m2.

Prodej je realizován s výhradním zastoupením pro insolvenčního správce.

Občanská vybavenost: rozšířená, zbývající složky infrastruktury jsou v Prostějově.

Cena v Kč: 3.490.000,- Kč

K užívání: dle dohody

Vyřizuje: Ing. David Foretek, tel.: 777 619 939

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)