Novinky

Pronájem, Byt, 2+kk, 55 m²

8 500 Kč
včetně energií
Ovesná, Prostějov

Prodej, Byt, 2+1, 52 m²

1 990 000 Kč
Moravská, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 250 m²

4 250 000 Kč
Dětkovice


Adresa

Dětkovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 250 m²

Cena
4 250 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:250 m2
Plocha pozemku:1407 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Stav objektu:po částečné rekonstrukci
K dispozici:dle dohody

Popis

Obec Dětkovice leží jižně od města Prostějova ve vzdálenosti cca 9 kilometrů. Velmi dobrá dostupnost Prostějova a napojení na dálnici D46 nájezd Vranovice-Kelčice. V obci je k dispozici obchod a hasičská stanice. Do školy, školky a za lékaři obyvatelé Dětkovic dojíždí do nedalekých Určic. V obci je zaveden plyn, veřejný vodovod a před kolaudací je splašková kanalizace. Dům je situován v klidné severo-západní části obce v blízkosti lesa.

Nabízíme exkluzivně k prodeji cihlový rodinný dům o dvou nadzemních podlažích s garáží a prostornou zahradou. Dům je celý podsklepený. Ve zvýšeném 1. NP se nachází rekonstruovaný byt o velikosti 3+1. Ve 2. NP se nacházely 3 obytné místnosti a koupelna s WC, tyto prostory jsou v současné době ve stavu před rekonstrukcí. Vstup do sklepa je po schodišti z bytu, dveřmi ze dvora nebo přes garáž.

Při vstupu do 1. NP po krátkém schodišti přijdeme do uzavřeného zádveří, ze kterého je vstup do chodby. Z chodby se pak rovně dostaneme do obývacího pokoje ( 18,4 m2), po pravé straně je vstup ložnice ( 22,5 m2). Z obývacího pokoje vedou dveře do dětského pokoje ( 20,25 m2). Dále do kuchyně ( 12,6 m2), ze které se dá vyjít na terasu, kterou tvoří střecha garáže. A dále do koupelny s WC ( 4,6 m2). Podlahy v obytných místnostech jsou plovoucí, v koupelně je dlažba.

Přízemí prošlo před dvěma roky celkovou rekonstrukcí. Jsou zde nové rozvody vody, odpady, elektrika je vedena v mědi. Vytápění je kotlem na tuhá paliva nebo plynovým kotlem. V 1. patře je připraven přívod elektřiny a odpady. Na pozemku je vykopaná studna, voda z ní je rozvedena po celém domě, s výjimkou kuchyně, tam je zavedena pouze voda obecní. V případě zájmu, lze ale veškeré rozvody přepnout na obecní vodu. Okna v přízemí jsou plastová, v prvním patře jsou do dvora plastová okna, do ulice původní dřevěná. Za domem je velká zahrada, vjezd na zahradu je možný širokým vjezdem vedle domu.

Plocha pozemků celkem 1 407 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 304 m2. Užitná plocha celkem 250 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)