Novinky

Pronájem, Byt, Jiný, Ubytovna, 20 m²

110 Kč
cena dle počtu lidí a délky ubytování
Močidýlka, Prostějov

Prodej, Byt, 2+kk, 48 m²

1 850 000 Kč
+ provize RK
Pražská, Prostějov

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 120 m²

10 500 Kč
Žižkovo nám. , Prostějov


Adresa

Kostelec na Hané, okres Prostějov, kraj Olomoucký
8. května

Prodej, Komerční objekt, Jiný, Restaurace s penzionem, 650 m² AKCE

Cena
9 990 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:650 m2
Plocha pozemku:669 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:dle dohody
IS:veškeré IS

Popis

Město Kostelec na Hané má 2800 obyvatel a leží 5 km severovýchodně od Prostějova. S Prostějovem ho pojí vybudovaná a frekventovaná cyklostezka, zvyšující přes léto počet návštěvníků restaurace.

Restaurace s penzionem má ideální polohu v rámci regionu i samotného Kostelce na Hané. Objekt se nachází v centru obce při hlavním tahu, je dobře viditelný, nachází se na křížení cyklotras Prostějov, Čechy pod Kosířem, Bělecký mlýn.

S městem Prostějov se pojí dlouhodobě nejnižší nezaměstnanost na okrese a neustálá poptávka po ubytování. Z tohoto důvodu lze pokoje v penzionu dlouhodobě pronajímat pracovníkům místních společností a zajistit si tak celoroční obsazenost.

Restaurace u Pramene je dlouhodobě provozovaná restaurace s bohatou historií. K restauraci přísluší penzion s šesti pokoji umožňující ubytování 15 osob. Restaurace může nabídnout mimo hlavního sálu hospody ještě dva separátní sály a je tedy vhodná k pořádání svateb, srazů, školení a nejrůznějších oslav. Celková kapacita hospody je 35 míst a kapacita sálů restaurace činí dalších 45 míst. Možnost provozování i dvou oslav ve stejném termínu. Přes léto je možné využít venkovní zahrádku s grilem a udírnou. Dále k restauraci přináleží plocha parkoviště s kapacitou šesti automobilů.

Restaurace má k dispozici plně vybavenou kuchyň s nerezovým programem a chlazené skladovací prostory. Je zde potenciál zvýšení obratu restaurace formou rozvozu obědů poptávaných okolními firmami.

Nabídka na prodej penzionu a restaurace u Pramene se vztahuje na nemovitost včetně části vnitřního vybavení. Současný majitel v budově provozuje restauraci a penzion. Nový majitel může činnost zachovat, rozšířit nebo změnit. V podkroví je možnost rozšíření ubytovacích kapacit.

Zajímavá očekávaná návratnost investice při plném provozu je v horizontu sedmi let s tím, že naše společnost může pomoci při zajištění financování koupě nemovitosti.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)