Novinky

Prodej, Byt, 4+1, 85 m²

3 200 000 Kč
Tylova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 120 m²

5 500 000 Kč
+ provize RK
Olšová, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 73 m²

10 000 Kč
+ energie
Vrchlického, Prostějov


Adresa

Výšovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 122 m² AKCE

Cena
4 490 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:122 m2
Plocha pozemku:554 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:obchod, hospoda
Stav objektu:developerský projekt
K dispozici:přelom roku 2021/2022
IS:elektřina, obecní vodovod, kanalizace

Popis

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů v obci Výšovice. Obec Výšovice se nachází 7 km jižně od centra Prostějova a asi 1,5 km od dálnice Vyškov - Olomouc. Lokalita byla zvolena především z důvodů klidné zóny s dobrou dostupností do města Prostějov.

Navazujeme na úspěšnou I. etapu výstavby, kde se nyní dokončují poslední rodinné domy.

Dispozice domu

Jedná se o dvoupodlažní dispozici dělenou na vstupní patro určené ke společnému pobytu rodiny a na patro klidové s ložnicemi a koupelnou.

Vstup do domu je navržen přes zádveří, ze kterého je navržen vstup do technické místnosti, pracovny, hygienického zázemí a obytného prostoru. V obytném prostoru je navržen kuchyňský kout se spíží.

Dominantou obytného prostoru je bezesporu křivočaré schodiště, spojující obě podlaží objektu. Nástupní polovina schodiště je odkrytá směrem do obytné místnosti. Tím celý hlavní obytný prostor získá pocitově větší objem a bude tak propojen s podkrovním patrem. V podkroví je navržena společná koupelna, ložnice se šatnou a dva pokoje.

Kompozice oken vychází z dispozičního řešení objektu. Velké prosklené plochy jsou navrženy v obytném prostoru. V soukromých pokojích je podíl plochy prosklení taktéž nezanedbatelný. Celý interiér rodinného domu je tak velmi dobře prosvětlen.

Zastavěná plocha 86 m2.

Užitná plocha 122,7 m2.

Stavební řešení

Jedná se o dvoupodlažní stavbu zděného stěnového systému. Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je šikmá sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí. Stavba je vyzděná z keramických bloků HELUZ Family 50 založenou na železobetonových základových pasech systému STAVOMODUL. Obvodové zdivo tvoří zároveň svislé nosné konstrukce budovy. Strop je tvořen sádrokartonovým podhledem. Obvodové zdivo je zakončeno železobetonovým obvodovým věncem. Překlady jsou keramické systému HELUZ. Příčky jsou navrženy ze systému Heluz. Střecha je tvořena

dřevěnou konstrukcí. Přilehlé plochy stavby tvoří zpevněný příjezd a chodník ze zámkové dlažby.

Technologické řešení

Objekt je navržen jako rodinný dům v nízkoenergetickém standardu. Vytápění objektu je řešeno systémem elektrického podlahového vytápění ve všech místnostech. Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým kotlem doplněným o FV ohřev. V koupelně je otopná soustava doplněna o otopný žebřík.

Cena nízkoenergetického domu včetně pozemku zahrnuje také vypracování projektové dokumentace, DPH, IČD, vyjmutí ZPF, geometrické zaměření.

V kupní ceně není zahrnuto: dodávka a montáž kuchyňské linky, vestavných spotřebičů a nábytku, poplatky spojené s připojením a osazením měřících zařízení dle dodavatelů energií (elektroměr, vodoměr), vnější úpravy, zpevněné plochy, oplocení.

Standardy

Již ve standardním provedení jsme zvolili kvalitní výrobky a dodavatele materiálů.

• Svislé nosné konstrukce - HELUZ Family 50

• vnitřní omítky - sádrové omítky bílá

• fasáda domu - fasádní omítky bílá

• plastová okna a dveře - Rehau Geneo, izolační trojsklo

• rozvody vody - Plastové

• podlahové vytápění - elektrické regulovatelné

• střešní krytina (záruka 40 let)- falcovaná plechová krytina

• zpevněné plochy - zámková dlažba

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)