Novinky

Prodej, Byt, 4+1, 85 m²

3 200 000 Kč
Tylova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 120 m²

5 500 000 Kč
+ provize RK
Olšová, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 73 m²

10 000 Kč
+ energie
Vrchlického, Prostějov


Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Na hrázi

Prodej, Dům, Rodinný

Cena
8 499 000 Kč
+ provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Plocha pozemku:400 m2
Podlaží celkem:2
Plocha:200
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:novostavba

Popis

Jedná se o prodej rodinného domu se zahradou situovaného v centru města ul. Na hrázi s výhledem na Městský rybník. V blízkosti centrum města, zastávka bus, obchody, služby, Kolářovy sady.

S výhradním zastoupením nabízíme k prodeji dům v centru města, dům bude po celkové nákladné rekonstrukci realizované developerem, se kterým má velmi kladné zkušenosti jak naše kancelář, tak spokojení klienty, kteří užívají již realizované stavby. V minulosti se realizovala např. výstavba bytového domu v ul. Mlýnská nebo aktuálně se dokončuje I. Etapa výstavby rodinných domů ve Výšovicích.

Dům bude o dispozici 5+kk se třemi koupelnami, šatnou, technickou místností a prostornou dvougaráží. Dispozice domu podrobně viz. fotodokumentace. Dispozice domu vytvoří příjemné atrium s naprostým soukromím s možností posezení, prostorem pro vířivku atd. Za domem je možné realizovat bazén, pergolu a další prvky dle volby klienta. V ceně domu je srovnání terénu a zavezení pozemku černozemí. Venkovní prvky jako vířivka, bazén, pergola apod. nejsou v ceně domu, stejně tak jako venkovní úpravy terénu, a to z důvodu ponechání prostoru pro kreativitu a vlastní realizaci zahrady klientem tak, aby si každý uživatel přizpůsobil venkovní část přesně svým potřebám a požadavkům. Zdivo domu bude cihelné, HELUZ family 50, střecha domu bude plechová, okna kompozitová s izolačním trojsklem. Vrata do garáže budou sekční el. ovládaná. Dům bude napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění domu bude podlahové s plynovým kondenzačním kotlem a teplovodním rozvodem. Pro větrání domu bude využita řízená rekuperace, která mj. filtruje veškeré viry a nečistoty z venkovního prostředí a do domu pouští pouze čistý vzduch pro lepší klima v domě, současně je tím také zajištěna úspora na vytápění domu. V případě rezervace domu klientem jsou v průběhu výstavby jsou možné individuální úpravy, a to dle aktuální rozestavěnosti domu. Případné individuální nadstandardy budou připočteny k ceně donu.

V ceně je kompletní dokončení domu, základní oplocení. V ceně není zahrnuto: kuchyňská linka, venkovní úpravy.

Plocha pozemků celkem 400 m2, z toho zastavěná plocha 174 m2. Užitná plocha domu 200 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)