Novinky

Prodej, Byt, 4+1, 85 m²

3 200 000 Kč
Tylova, Prostějov

Prodej, Dům, Rodinný, 120 m²

5 500 000 Kč
+ provize RK
Olšová, Prostějov

Pronájem, Byt, 2+1, 73 m²

10 000 Kč
+ energie
Vrchlického, Prostějov


Adresa

Tovéř, okres Olomouc, kraj Olomoucký

Prodej, Pozemek, Pro komerční výstavbu

Cena
1 390 Kč
cena za m2
Plocha pozemku:4378 m2
K dispozici:Ihned
IS:u hranice pozemku

Popis

Exklusivně nabízíme prodej pozemku určeného územním plánem pro výrobu a skladování, drobná řemeslná výroba, přípustné využití: skladování odpovídající charakteru drobné výroby, stavby pro zemědělství, obchod a služby související s hlavním využitím, související dopravní a technická infrastruktura; podmíněné využití – byty pro majitele a správce zařízení. Podmínky ÚP – podlažnost do 2 NP, dodržet objemovou strukturu zástavby obce.

Vjezd na pozemek je přímo z obecní komunikace. K zadní části pozemku je možný příjezd z boční strany po nezpevněné obecní komunikaci.

Normativy pro tyto plochy jsou: maximální zastavěná plocha 50%, parkovací a manipulační plochy 30%, zeleň 20%, velikost jednotlivého objektu o ploše max. 300m2, výška objektu max do 2.N.P.

Výhody: Blízkost města Olomouce, velká obec Dolany s infrastrukturou(škola, sportovní areál, restaurace s ubytováním,) Golf Véska, Tenis se sporthotelem Véska.

Výměra pozemků: 4.378 m2

Cena: 1.390,- Kč/m2

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)