Adresa

Určice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 190 m²

Cena
5 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:190 m2
Plocha pozemku:1180 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Stav objektu:částečně po rekonstrukci
K dispozici:dohodou

Popis

Obec Určice je situována cca 3 km jihozápadně od bývalého okresního města Prostějov a má cca 1400 obyvatel. V obci je rozšířená infrastruktura – jedná se o střediskovou obec blízkého okolí. V obci je obecní úřad, kostel, nákupní střediska, mateřská i základní škola po rekonstrukcích, s vybavením dle nejnovějších standardů, pošta, lékař, fotbalové hřiště, apod.

S výhradním zastoupením nabízíme prostorný řadový koncový rodinný dům se dvěma NP, částečně podsklepený. V I. NP je byt 2+1 (elektro a koupelna v původním stavu) a ve II. NP byt 4+1 po rekonstrukci. V podkroví je jeden obytný pokoj. Dům procházel průběžnými rekonstrukcemi a modernizacemi. V roce 2010 prošel rekonstrukcí byt v patře (rozvody elektřiny, nová koupelna, odpady, rozvody vody, nová kuchyně, rekonstrukce interiéru. V r. 2015 byly v I. NP vyměněny radiátory + rozvody topení, v r. 2018 pořízen kotel na peletky s možností topení i drobným uhlím, k dispozici je i původní plynový turbokotel (stáří ca 20roků). Za domem je velká zahrada s ovocnými stromy, od ulice je živý plot. Podél celé zahrady vede slepá obecní komunikace (možnost vjezdu na zahradu v kterékoli části). Celá zahrada je vedena jako zastavitelná plocha pro bydlení.

Dům napojen na plyn, elektřinu 240/380V, obecní vodovod, kanalizaci. K dispozici je vlastní studna.

Celková plocha pozemků činí: 1180 m2, z toho zastavěná plocha RD 155 m2, dřevěná kůlna 22 m2 (nyní využíváno jaká stáj pro koně), garáže 56 m2. Užitná plocha 190 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)