Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Anenská

Pronájem, Komerční objekt, Obchodní prostory, 33 m²

Cena
5 000 Kč
vč. energií
Typ Budovy:Dřevěná
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:33 m2
Podlaží umístění:1
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:D
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned

Popis

Obchodní centrum je obklopeno velkými sídlišti v hustě obydlené lokalitě Prostějov západ. V sousedství je supermarket LIDL a aquapark. Před nákupním centrem je městský silniční obchvat s bezproblémovým vjezdem na soukromé parkoviště nákupního centra s kapacitou 120 stání.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostor pro služby (např. kadeřnictví, kosmetika) v obchodní jednotce, která bude sdílena s dalšími uživateli. V pasáži jsou již zavedené tyto prodejny a služby: podniková prodejna pivovaru Bernard, masna, trafika, butik, pekárna a štrůdlárna, drogerie, prodej balených hotových jídel, železářství a hobby market, laser arena a Šmoulíkov, cestovní kancelář. Vstup do nabízených prostor je z vnitřního atria. K obchodnímu centru patří vlastní parkoviště s kapacitou 120 parkovacích míst. Stavebně technický stav velmi dobrý. Prostory jsou aktuálně bez zařizovacích předmětů a přizpůsobení bude individuální dle dohody s nájemcem. Cena nájmu: 5000,- Kč/měs. včetně energií. Vratná jistota 10.000,- Kč, provize RK 5.000. PENB = D.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)