Adresa

Domamyslice, Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Olšová

Prodej, Dům, Rodinný, 110 m²

Cena
6 800 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:344 m2
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:novostavba ve výstavbě
K dispozici:2023
IS:elektřina, vodovod, kanalizace

Popis

Výstavba se nachází ve vyhledávané západní části Prostějova v Domamyslicích, ulice Olšová. Tato lokalita je velmi dobře dostupná, cca 500 m od lokality linka MHD. Na ulici 5. května je umístěna mateřská i základní škola. V okolí rovněž nalezneme několik restaurací či venkovních posezení – Na splávku, hřiště Mostkovice, U čápa. V blízkosti je také biokoridor Hloučela, kde jsou vybudovány nové cyklostezky, proto lze tuto přírodní oblast využít jak ke klidné procházce přírodou, tak i ke sportovnímu vyžití. V Mostkovicích, které jsou vzdáleny pouhý 1 km, se nachází fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, minigolf, letní kino, Plumlovská přehrada. Mostkovice přímo sousedí s Plumlovem, kde nalezneme Plumlovský zámek.

Dům je navržen jako dvoupodlažní, nepodsklepený, s šikmou střechou. Stavebně je objekt navržen klasickou technologií. Obvodové zdivo je tvořeno cihelným systémem tak, aby splňovalo požadavky na maximální snížení energetické náročnosti provozu objektu. Střechu tvoří krov z dřevěných vazníků, tepelně izolační vrstva a povlaková střešní krytina. Otvory jsou vyplněny kvalitními plastovými okny a dveřmi, které odpovídají dnešním náročným standardům. Vytápění objektu zajistí ústřední topení s elektrokotlem, které díky energetickým opatřením garantuje minimální spotřebu energie.

Vstupními dveřmi vejdeme do zádveří. Ze zádveří je přístup přímo do obytné haly s kuchyní. Ze zádveří je přístupné i samostatné WC. Z obytné haly je po schodech přístupné patro domu, kde mohou být situovány dvě nebo tři samostatné ložnice a koupelna s WC.

Parkování je možno zřídit buď jako parkovací stání na vlastním pozemku před domem nebo je možné zde umístit krytý přístřešek nebo garáž, dle potřeb klienta (není součástí ceny).

Terénní úpravy a oplocení objektu nejsou součástí dodávky a ceny.

Ve standardu je zajištěna kompletní dodávka rodinného domu, připraveného k nastěhování – mimo kuchyňskou linku, jelikož chceme vyhovět přáním klientů a dát jim možnost vlastního výběru a realizace interiéru. V ceně domu jsou zahrnuty veškeré stavební a řemeslné práce, instalace, pozemek, infrastruktura, tzn. vše co je nutné k plnohodnotnému užívání ihned po předání.

- Zdivo obvodové a vnitřní - je provedeno v systému keramických tvárnic tak, aby byly zajištěny dnešní požadavky na energeticky úsporné budovy.

- Střecha - konstrukčně je řešena z dřevěných vazníků. Střešní plášť je zateplen tepelnou izolací, která je umístěna nad sádrokartonovým podhledem a je naddimenzovaná tak, aby splňovala nejmodernější požadavky na tepelně technické vlastnosti budov.

- Povrch vnitřních stěn - je opatřen štukovými omítkami. Podhled je proveden ze sádrokartonové konstrukce.

- Povrch vnějších stěn - bude opatřen strukturální omítkou a z bočních stran domu opatřeny kontaktním zateplovacím systémem.

- Okna a dveře - plastová, bílá.

- Podlahy - budou provedeny z litých anhydritových nebo cementových potěrů, nášlapná vrstva plovoucí podlahová krytina nebo koberce.

- Rozvody vody a kanalizace - jsou realizovány z plastového potrubí.

- Ústřední vytápění - v základním standardu je každý dům vybaven samostatným systémem ústředního vytápění. Otopná tělesa (v provedení desková, bílá) jsou umístěna převážně pod okny. V koupelně je umístěn otopný žebřík.

- Elektroinstalace - rozvod v měděném provedení, vypínače a zásuvky v provedení Tango. Ve standardu je rovněž zahrnuta příprava (zatrubkování) pro rozvody STA a internetu. Osvětlovací tělesa nejsou zahrnuta v ceně.

V ceně domu není zahrnuto

- Dodávka a montáž kuchyňské linky, vestavných spotřebičů a nábytku.

- Poplatky spojené s připojením a osazením měřících zařízení dle dodavatelů energií (elektroměr, vodoměr).

- Vnější úpravy, garáž, okapové chodníky, zpevněné plochy, oplocení.

V ceně domu je zahrnuto

- Stavební pozemek

- Přípojky inženýrských sítí

- Vlastní řadový rodinný dům

- WC - kombi

- Vana a umyvadlo včetně baterie

- Obklady

- Dlažby keramické

- Dveře včetně obložky, zárubně

- Podlahové krytiny (koberce nebo plovoucí podlahy)

- Malby a nátěry

- Rozprostření zeminy na přilehlých pozemcích

Projekt je realizován společností R & G ZESTA, spol. s r.o., pro kterou naše kancelář v minulosti zajišťovala prodej řady úspěšných projektů: Bytovým dům Drozdovice, Bytový dům Fanderlíkova, atriové domy Domamyslice, pronájem prodejních ploch v pasáži Anděl v Prostějově aj. PENB = B.

Užitná plocha domu 110 m2.

Zastavěná plocha domu 68 m2.

Plocha pozemku 344 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)