Adresa

Přemyslovice, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 87 m² AKCE

Cena
2 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:87 m2
Plocha pozemku:513 m2
Stav objektu:dobrý
K dispozici:ihned
IS:veškeré, studna

Popis

Obec Přemyslovice je situována cca 15 km severozápadně od města Prostějov. Dům je situován v centrální části obce v zástavbě rodinných domů, mimo hlavní trasu. Jedná se o klidnou lokalitu. Pozemek leží v rovinném terénu. V obci je obchod, pohostinství, škola, školka, kostel, pošta.

Jedná se o zděný nepodsklepený řadový rodinný dům se sedlovou střechou a dvěma nadzemními podlažími. V přízemí se nyní nachází tři samostatné pokoje 17, 17 a 7,2 m2, prostorná chodba se schodištěm do 2. NP, velká kuchyně 16 m2, koupelna 9 m2, samostatné WC, kotelna 14 m2 a špajz 6 m2. V 2. NP se nyní nachází dvě neobydlené místnosti. Aktuálně je zpracovaná projektová dokumentace na rekonstrukci domu spočívající v přestavbě 2. NP na obytné a úpravě dispozice v 1. NP. Dům je však plné obyvatelný i ve stávajícím stavu. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem, ohřev vody zajištěn plynovým zásobníkovým ohřívačem. Okna i vchodové dveře jsou plastové. Za domem se nachází pěkný dvůr a na něj navazuje zahrada. V zadní části zahrady je kůlna a garáž. Vjezd do garáže je ze zadní strany, odkud je i branka do zahrady.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě + studna.

Celková plocha pozemků činí: 513 m2

Kontaktujte

kancelář CM Reality
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)