Adresa

Bedihošť, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 124 m²

Cena
5 890 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:124 m2
Plocha pozemku:1238 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Stav objektu:hrubá stavba
K dispozici:ihned

Popis

V obci Bedihošť 4 km od Prostějova nabízíme poslední dům ve fázi hrubé stavby k prodeji. Nájezd na dálnici Vyškov – Olomouc je vzdálen 3,5 km od rodinného domu. V Bedihošti je kompletní občanská vybavenost, lékař obvodní i dětský, zubní. Základní a mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Výhodou je spojení z Prostějova i po cyklostezce, která vede přes Bedihošť, Čehovice až do Čelčic. Z obce je dále spojení vlakem i autobusem. Nabízený dům se nachází v lokalitě Václavovice, na konci ulice L. Svobody. Dům je koncový na dané straně ulice, což poskytne majitelům naprosté soukromí. Pozemek za zahradou a vpravo od domu je nezastavitelný, což zaručuje naprosté soukromí a klid i do budoucna.

Rodinný dům je o dispozici 4+kk s garáží. Vstup do domu je navržen přes zádveří, ze kterého jsou vstupy na WC, do technické místnosti a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje jsou vstupy na terasu a do chodby, ze které jsou vstupy do samostatných ložnic a koupelny s WC.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí (vazníková) a je zastřešena glazovanou pálenou taškou. Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků Porotherm 30, klient si dále sám dokončí zateplení domu buď polystyrenem nebo minerální vatou dle svých preferencí. Překlady cihelné Porotherm. Vchodové dveře a okna jsou plastová, barva antracitová s izolačním trojsklem, profil Veka, kování Maco Multi Matic, z obývací části i budoucí ložnice je HS portal,. Garážová vrata nejsou součástí dodávky domu.

Dům je dodáván jako hrubá stavba bez příček viz. fotodokumentace tak, aby si jej mohl každý přizpůsobit dle svých individuálních potřeb s možností dokončení svépomocí, či vlastní firmou. Zastavěná plocha domu 148 m2, užitná plocha domu 124 m2. V nabídce je poslední dům s nadstandardním pozemkem 1238 m2.

Cena zahrnuje: projekt domu, vyjmutí ze ZPF, stavební povolení, dodávku hrubé stavby: viz. fotodokumentace - obvodové zdivo (bez zateplení), zastřešení vč. krytiny a žlaby, osazená okna, 2x HS portal a vchodové dveře. V ceně je dále realizace příjezdové komunikace v ulici a napojení domu na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace).

Cena domu včetně pozemku 5.890.000,- Kč

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)