Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Sportovní

Prodej, Dům, Vila, 290 m²

Cena
14 990 000 Kč
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:290 m2
Plocha pozemku:531 m2
Podlaží celkem:3
Energetický štítek:E
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:výborný
K dispozici:dle dohody
IS:veškeré

Popis

Dům je situován ve velmi klidné a atraktivní lokalitě. Naproti domu se nachází tenisové kurty a areál bývalého fotbalového klubu. Dům v těsném sousedství s biokoridorem Hloučela, v bezprostřední blízkosti několik cyklostezek. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. V ulici je přímo před domem dostatek parkovacích míst.

Nabízíme exkluzivně k prodeji nadstandardní cihlový rodinný dům – vila o dispozici 6+KK. Stáří domu je cca 20 roků. Dům má 3 NP a 1 PP. Dispozice domu i vybavení bylo řešeno s Ing. Arch. Janem Přikrylem, vznikl tak prostorově velmi velkorysý objekt. Dům je meziúrovňový, středem domu prochází dřevěné schodiště, které vyúsťuje vždy v mezipatře. Na straně do zahrady jsou situovány obytné místnosti. Do uliční části se v každém patře nachází koupelny, WC a šatny. Orientace obytných pokojů je na jih a jihovýchod, ostatní prostory jsou orientovány na sever a severozápad.

V 1.NP je uzavřené zádveří 4m2, na které navazuje prostorná vstupní hala 12 m2 s vestavěnými skříněmi. Z haly jsou vstupy na samostatné WC, do polosuterénu a do vyvýšeného přízemí, kde tvoří dominantu prostorný obývací pokoj s krbem, jídelní část a kuchyňský kout 48 m2. Z krbu jsou provedeny rozvody teplého vzduchu do ložnice a obývacího pokoje horního bytu. Pokoj je téměř po celé jižní straně prosklený a je tak slunný a vzdušný. Z obývacího pokoje jsou výstupy na prostornou terasu, která je po celé šířce domu a také z boční strany domu nad prostornou garáží. Ve 2. NP se nachází 3 pokoje (15, 12 a 12m2), zimní zahrada, komora s umyvadlem, šatna, koupelna, samostatné WC a balkon. Ve 3. NP se nachází obývací pokoj s kuch. koutem 33 m2, ložnice 14 m2, koupelna, šatna, samostatné WC a balkon. Ze schodiště je vstup i na menší půdu.

Vedle domu se nachází prostorná garáž až pro 4 automobily 45 m2. Před rokem vyměněn elektromotor garážových vrat. Garážová vrata a brána jsou na dálkové ovládání. V polosuterénu je vlevo směrem ke garáži místnost 28 m2, která sloužila jako posilovna a propojuje dům s garáží. Dále je zde technická místnost 20 m2, kde se nachází plynový kotel se zásobníkem na TUV, filtrace k bazénu, jednotka k centrálnímu vysavači, sprcha. Na techn. místnost navazuje místnost se saunou, na kterou navazuje místnost s bazénem. Bazén má velikost 6 x 3,5 m a je zcela zastřešený posuvnými polykarbonátovými panely, které navazují na terasu, po jejich odkrytí je tak bazén propojen opticky s terasou i zahradou. Bazén má i krycí plachtu, osvětlení a protiproud (před 2 lety vyměněn elektromotor protiproudu). Ohřev vody v bazénu je možný přes výměník napojený na plynový kotel. Dům má i menší vinný sklípek. Za domem se nachází udržovaná zahrada. Zahrada i terasa jsou osázeny po obvodu vzrostlými okrasnými dřevinami a poskytují majitelům maximální soukromí.

Dům je situován jako řadový krajní. Dům je ze zdiva porotherm 440, stropy jsou hurdiskové. Střecha domu je valbová, krytina pálená taška. Vytápění domu je ústřední s plyn. kotlem, ohřev vody zajištěn taktéž plynovým kotlem. Podlahy v pokojích jsou plovoucí, v koupelnách a na WC je keramická dlažba. Schody jsou ocelové s dřevěnými nášlapy. V domě je centrální vysavač (nový před 2 lety). Celý dům je zajištěn elektronickým zabezpečovacím systémem s kamerami. Do domu je přiveden optický kabel. V domě je domácí ústředna, domácí telefony v každém pokoji, společná anténa a bezpečnostní zajištění. Markýzy na terase jsou na dálkové ovládání. Dům je vhodný pro větší rodinu, případně i jako dvojgenerační bydlení.

Dům napojen na veškeré IS. Na zahradě je vlastní studna hluboká ca 8m, a je instalovaná automatická závlaha zahrady. Voda ze studny je používána i na napouštění bazénu. Měsíční náklady na plyn cca 3.300,- Kč, elektřina cca 2.000,- Kč.

Plocha pozemků celkem 531 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 184 m2. Užitná plocha domu 290 m2.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)