Adresa

Bedihošť, okres Prostějov, kraj Olomoucký
L. Svobody

Prodej, Dům, Rodinný, poslední dům v nabídce, připraveno k okamžitému prodeji, 124 m² AKCE

Cena
2 980 000 Kč
+ cena pozemku
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:124 m2
Plocha pozemku:665 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:rozšířená
Stav objektu:prodej hrubé stavby
K dispozici:ihned
IS:vodovod, elektřina, kanalizace

Popis

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů v obci Bedihošť 4 km od Prostějova. Nájezd na dálnici Vyškov – Olomouc je vzdálen 3,5 km od nabízených rodinných domů. V Bedihošti je kompletní občanská vybavenost, lékař obvodní i dětský, zubní. Základní a mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Výhodou je spojení z Prostějova i po cyklostezce, která vede přes Bedihošť, Čehovice až do Čelčic. Z obce je dále spojení vlakem i autobusem. Nabízené domy se nachází v lokalitě Václavovice, na konci ulice L. Svobody.

Rodinné domy jsou navrženy v základní variantě jako zděné jednopodlažní o dispozici 4+kk s garáží, nepodsklepené se sedlovou střechou.

Vstup do domu je navržen přes zádveří, ze kterého jsou vstupy na WC, do technické místnosti a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje jsou vstupy na terasu a do chodby, ze které jsou vstupy do samostatných ložnic a koupelny s WC.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí (vazníková) a je zastřešena glazovanou pálenou taškou. Stavba je vyzděna z broušených cihelných bloků Porotherm 30, klient si dále sám dokončí zateplení domu buď polystyrenem nebo minerální vatou dle svých preferencí. Překlady cihelné Porotherm. Vchodové dveře a okna jsou plastová, barva antracitová s izolačním trojsklem, profil Veka, kování Maco Multi Matic, z obývací části i budoucí ložnice je HS portal,. Garážová vrata nejsou součástí dodávky domu.

Dům je dodáván jako hrubá stavba bez příček tak, aby si jej mohl každý přizpůsobit dle svých individuálních potřeb s možností dokončení svépomocí. Zastavěná plocha domu 148 m2, užitná plocha domu 124 m2. V nabídce poslední dům s pozemkem 679 m2.

Cena zahrnuje: projekt domu, vyjmutí ze ZPF, stavební povolení, dodávku hrubé stavby: obvodové zdivo (bez zateplení), zastřešení vč. krytiny a žlaby, osazená okna, 2x HS portal a vchodové dveře. V ceně je dále realizace příjezdové komunikace v ulici a napojení domu na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace). K ceně domu bude připočtena cena pozemku.

Cena domu 2.980.000,- Kč + pozemek.

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)