Adresa

Prostějov, okres Prostějov, kraj Olomoucký
Brněnská

Prodej, Komerční objekt, Kanceláře, 200 m²

Cena
Info o ceně v RK
cena v RK
Typ Budovy:Cihlová
Vlastnictví:Osobní
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:1855 m2
Podlaží celkem:2
Energetický štítek:G
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:velmi dobrý
K dispozici:ihned

Popis

Areál se nachází v okrajové části Prostějova na ul. Brněnská. Okolí pozemku tvoří průmyslové areály a provozy, na protější straně přes silnici je hřbitov. Pohodlný nájezd na pozemek je zajištěn přímo z hlavní silnice širokou bránou.

Nabízíme k prodeji komerční areál, který se skládá z administrativní budovy a přilehlého pozemku. Vhodné jako sídlo firmy nebo jako investice k pronájmu. Budova může také sloužit k zajištění ubytování pro firemní zaměstnance, zahraniční pracovníky, dělníky. Budova je aktuálně zkolaudována jako ubytovna. V budově je 6 pokojů s celkovou schválenou kapacitou 17 postelí. Většina pokojů má vlastní soc. zařízení nebo koupelnu, v přízemí je samostatná sprcha a WC. V budově je dále společná kuchyňka. Pokoje jsou plně vybaveny: postele, skříňky, stolky, židle. Dům je podsklepen, v suterénu je kotelna, kancelář bývalého autobazaru a další prostory. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, budova napojena na vlastní zásobník plynu (není možnost napojení na plynovou distribuční síť). Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickými bojlery. Budova je v dobrém technickém stavu, v minulosti objekt prošel částečnou rekonstrukcí.

Pozemek u budovy je určen ke komerčnímu využití. Vjezd na pozemek je bránou přímo z hlavní cesty. Pozemek je kompletně zpevněn – povrch štěrk. Pozemek byl v minulosti využíván jako autobazar, parkování karavanů, možné využití i pro skladování stavebního materiálu, apod. Dle ÚP je možné hlavní využití plochy pro maloobchod do 1200 m2 hrubé podlažní plochy, pozemky staveb a zařízení pro administrativu, stravování, ubytování, to vše vč. skladů nezbytných pro jejich provozování. Max. výška zástavby: 13/17 m v pásu 40m od osy ulice Brněnské, min. výška zástavby 10 m v pásu 40 m od osy ulice Brněnské.

Užitná plocha administrativní budovy ca 200 m2 + sklepní prostory. Šíře pozemku v uliční části 40 m2.

Plocha pozemku celkem 1855 m2, z toho zastavěná plocha 110 m2.

K užívání ihned. PENB = G.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)