Adresa

Bedihošť, okres Prostějov, kraj Olomoucký

Prodej, Dům, Rodinný, 124 m² AKCE

Cena
2 499 000 Kč
+ pozemek + provize RK
Typ Budovy:Cihlová
Užitná plocha:124 m2
Plocha pozemku:665 m2
Podlaží celkem:1
Energetický štítek:B
Občanská vybavenost:kompletní
Stav objektu:developerský projekt
K dispozici:31.3.2021
IS:elektřina, obecní vodovod, kanalizace

Popis

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů v obci Bedihošť 4 km od Prostějova. Nájezd na dálnici Vyškov – Olomouc je vzdálen 3,5 km od nabízených rodinných domů. V Bedihošti je kompletní občanská vybavenost, lékař obvodní i dětský, zubní. Základní a mateřská škola, obchody, pošta, knihovna, hospoda, dětské hřiště. Výhodou je spojení z Prostějova i po cyklostezce, která vede přes Bedihošť, Čehovice až do Čelčic. Z obce je dále spojení vlakem i autobusem. Nabízené domy se nachází v lokalitě Václavovice, na konci ulice L. Svobody.

Rodinné domy jsou navrženy v základní variantě jako zděné jednopodlažní o dispozici 4+kk s garáží, nepodsklepené se sedlovou střechou.

Vstup do domu je navržen přes zádveří, ze kterého jsou vstupy na WC, do technické místnosti a do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje jsou vstupy na terasu a do chodby, ze které jsou vstupy do samostatných ložnic a koupelny s WC.

Stavební řešení:

Základovou konstrukci objektu tvoří základové pasy a základová deska. Střecha je sedlová s dřevěnou nosnou konstrukcí (vazníková) a bude zastřešena plechovou falcovanou krytinou nebo glazovanou pálenou taškou. Stavba bude vyzděna z broušených cihelných bloků Porotherm 30, klient si dále sám dokončí zateplení domu buď polystyrenem nebo minerální vatou dle svých preferencí. Překlady cihelné Porotherm. Vchodové dveře a okna budou plastová, barva antracitová s izolačním trojsklem, profil Veka, kování Maco Multi Matic. V ceně je komín Schiedel 200 mm. Garážová vrata nejsou součástí dodávky domu.

Dům bude dodán jako hrubá stavba bez příček tak, aby si jej mohl každý přizpůsobit dle svých individuálních potřeb s možností dokončení svépomocí. Zastavěná plocha domu 148 m2, užitná plocha domu 124 m2. Výměry pozemků od 665 m2 až 718 m2.

Cena zahrnuje: projekt domu, vyjmutí ze ZPF, stavební povolení, dodávku hrubé stavby: obvodové zdivo (bez zateplení), zastřešení vč. krytiny, oplechování komínů a žlaby, osazená okna a vchodové dveře. V ceně je dále realizace příjezdové komunikace v ulici a napojení domu na inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, splašková kanalizace). Na pozemku budou provedeny hrubé terénní úpravy. Výměra pozemku od 665 m2. K ceně domu bude připočtena cena pozemku dle výměry, cena pozemku činí 1.700,- Kč/m2.

V rámci projektu je možnost výběru ze dvou variant půdorysů domů.

Cena od: 2.499.000,- Kč + pozemek 1.700,- Kč/m2 + provize RK.

Více informací Vám bude poskytnuto v realitní kanceláři.

Kontaktujte

Ing. David Foretek
  • vedoucí kanceláře
  • finanční poradenství, hypoteční úvěry
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Prosím opište text z obrázku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)